Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő, míg túl tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, míg túl tudom magam tenni magamat az exemen?

Figyelt kérdés
Három hónapja szakítottam a barátommal, elég csúnyán váltunk el, sokat veszekedtünk már a végén, aztán a barátnőm megtalálta tinderen...nagyot csalódtam benne. Az tette fel a pontot az i-re mikor több barátunk jelezte felém hogy már egy másik csajjal kavar...szomorúan de szakítottam vele. Az elején mérges voltam, de már csak szomorú és még ezek ellenére is hiányzik és szeretem. Csak rá tudok gondolni. Mennyi idő még amíg tovább tudok lépni? Ő azt mondja hogy nem csalt meg, de nekem ez màr megcsalás...szerintetek?

2020. máj. 23. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés "Mennyi idő, míg túl tudom magam tenni magamat az exemen?"


Szavazásnál a válaszok: Igen/Nem. Tudod mit legyen igen, mert ez így értelmetlen.


A kérdés kifejtése nagyon eltér a kérdés címétől, ez így nem igazán helyes.


De amúgy változó kinek meddig tart túllépni. Van aki sosem fog; de olyan is akinek pár nap elég. Személyiségfüggő.

2020. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az bánt a legjobban, hogy ő már talált valakit te pedig még nem.


Fordított esetben ha te találtál volna valakit, (vagy találnál) akkor magasról lesz**rnád, hogy mit csinál.


Nem vele kéne foglalkoznod hanem magaddal és mással, másokkal, foglald le magad és ne a brühühü zenéket hallgasd meg a képeket nézegesd. 1000 dolog van amit lehet ilyenkor csinálni.


50%-ban rajtad múlik, hogy mennyi idő alatt teszed magad túl rajta.

2020. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/Az eldöntendő kérdés az utolsó sorban van, ha végigolvasod a kérdést akkor az úgy pont értelmes.
2020. máj. 23. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:

3/3


Én elhiszem, sőt elsőre is tudtam, csak ez így nagyon nem helyes, hogy a kérdés címe olyan, mint egy alibi, mert igazából téged picit sem érdekel ez a "mikor teszem túl magam" dolog, hanem a csak a megcsalás-dolog. Ami nem baj, csak az eredeti címnek semmi köze a szavazáshoz.

2020. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szavazás az egy dolog, de elsősorban arra lennék itt kíváncsi, hogy mennyi idő átlagosan míg ti túl tudtatok lépni az exeteken. De nem ragozom túl, szerintem érted/mindenki érti.
2020. máj. 23. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha a saját történetemet olvastam volna...

Februárban lett vége a kapcsolatomnak, szintén úgy, hogy már régóta nem volt a legjobb, sokat veszekedtünk. Nekem is egy barátnőm mondta, hogy megtalálta tinderen.. Nyilván ő próbálta kimagyarázni, hogy csak poénból töltötte le, és nem is beszélt senkivel. De nekem ez már nem fért bele egy kapcsolatba.

3 hónap kevés idő feldolgozni egy ilyen dolgot szerintem, és teljesen normális, hogy még nem vagy túl rajta.

Próbáld meg elterelni a gondolataid, foglald le magad programokkal, baratnokkel, családdal. De nagyon nehéz túljutni ezen, főleg, hogy nem szépen ért véget.

2020. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! A leghosszabb kapcsolatomon kb három hónap volt tovább lepni(kb 3 évig tartott),és tudatosan úgy álltam hozza a sírós korszak után,hogy ha szetmentunk,akkor nem ő volt az igazi,és vár meg rám valaki,akivel boldogok leszünk. Ha ezt tudod magadban tudatosítani,akkor hamar tulleszel rajta. A második kapcsolatomon kb két hét volt továbblépni(ugyanezzel a technikával),és jelenleg a harmadikban(reményeim szerint az utolsoban) vagyok.

21N

Sok kitartást neked! :)

2020. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!