Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem viszi el a cuccait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszi el a cuccait a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja szakított velem,majd letiltott mindenhonnan mert azt szerettem volna hogy mondja a szemembe, ne pedig facebookon tegye

Majd még próbálkoztam nála hogy beszéljük meg, oldjuk meg a problémákat

Ennek hatására már köszönni se köszön a munkahelyen,se a barátaimnak akikkel ő is jóba volt

Viszont nálam van az autója még, ami bár nem nagy értékű még fizeti

Neki még nincs meg a jogosítványa ennek ellenére nem gondolnám hogy nehéz dolog lenne megoldania hogy elvigyék a szomszéd településre ahol lakik

Valamint nálam van még sok cucca de nem jelentkezik érte

Mi lehet az oka?

Félek hogy minél tovább húzza annál jobban kicseszik velem, mert ha újra találkozunk ez miatt, feltépi eaetlegesen bennem a sebeket így hogy kezdek jobban lenni

Ti mit tennétek a helyembe?

Elvinni nem akarom neki az autót, azok aután ahogy elbánt velem nem akarok még én szivességet tenni neki

Arra gondoltam bedobom a postaládába a kulcsot forgalmit, viszont a cuccai nem férnek be a csomagtartóba és nem akarom hogy ez miatt esetleg feltörjék az autót



2020. jún. 1. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig én visszavinném neki és ágyő
2020. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz üzenni valamelyik barátnője által hogy vigye már el innen a kocsiját? Ilyen miatt meg nem érdemes bankodnod, aki képes fbon szakítani
2020. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nemigazán, de ha írok sms t azt elvileg elolvassa, meg a munkahelyen is odatudnék menni hozzá csak így nem akarok

Amúgy a vírusra hivatkozott meg hogy csúnyán beszéltem vele

Persze ő is velem de ez ilyenkor feledésbe merül a részéről

2020. jún. 1. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben adnék neki egy reális határidőt arra, hogy elvigye az autót, illetve a még nálad levő tulajdontárgyait.
2020. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz abban, hogy telehányd a kocsiját a xarjaival és leparkold a háza előtt, majd hazautazz?
2020. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tepsinek igaza van.


Én hasonló szituban a motorját a melóhelye előtt hagytam, a kulcsot meg leadtam a portásnak, aki ismert mind a kettőnket.

2020. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A cuccait pakold be a kocsiba, parkold le a ház előtt, a kulcsot meg dobd be a postaládába. Írj azért egy üzenetet, nehogy kilopják a postaládából.
2020. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdés. Berakod a kocsiba a cuccokat és elviszed hozzá, postaláda vagy közös ismerőst megkérsz, hogy a kulcsot adja oda neki, ennyi. Bár az az érzésem, hogy nem zárta le, azért nem megy érte, a kocsimat nem hagynám ott, akármennyit is ér.
2020. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne dobd be, mert eltűnhet, vagy letagadja, ha ki akar veled szúrni.

Add fel tértivevényesen, postán.

Vagy tedd letétbe ügyvédnél.

Szóval te jogilag legyél tiszta.


Szólítsd fel tértivevényesen, hogy a holmijait vigye el tőled.

Nehogy az legyen, hogy olyasmit követel tőled, ami nem is volt: aranylánc, stb.

2020. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy ez most egy húzd meg- eresz meg játék.

Élvezi, hogy bizonytalanságban tart, kínlódsz.


Természet kérdése. Én tanúk előtt pakolnék be a kocsiba,

két tanúval vinném oda. Egyikükkel felhívatnám, hogy

ott a kocsija, benne a cuccai, igyekezzen haza,

nehogy ellopják. A tanúk fontosak.

2020. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!