Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője cuccait adta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője cuccait adta nekem, mert megtalálta egy selejtezésnél. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kabát, papucs, sapka...kiborultam. Szerintetek ez ízléses? Nem szóltam egy szót sem, mert le voltam sokkolódva. Kíváncsi lennék ki mit szólt volna a helyemben? Egyébként fél éve vagyunk együtt. eddig is spórolós volt, de most ezen kikészültem. (27/L)
2016. okt. 11. 09:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem borulnek ki, csak lesajnaloan raneznek, hogy most komolyan?! :D Aztan megmondanam, hogy inkabb dobjuk ki a cuccokat.

De egyebkent nem tartok tole, hogy ilyen szituacioban talaljam magam, a baratom ennel ezerszer ertelmesebb. (GyK olvasgatas kozben mindig rajovok, milyen mazlim van vele :D)

2016. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát...én kiborultam belül...mondom. ez lesokkolt. nem így ismertem meg, de ezek szerint nem ismerem.
2016. okt. 11. 09:04
 3/31 anonim ***** válasza:
1%

Miért, mit csináljon velük? Hordja ő?


Egyébként milyen állapotú - milyen minőségű cuccok?

2016. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Be egy dobozba s vissza a gazdájának vagy ha neki nem kell kuka.

Biztos, hogy nem hordanám méltóság is létezik.

Gondolkodjon el te miért nem passzolod rá exed polóit stb.

2016. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ne hordja ő, bakker, dobja ki, vagy adja szeretetszolgálatnak. Én az elvről beszélek, hogy használt papucsot ad, amit az előző csaja hordott. Amúgy jó állapotban vannak a cuccok, nem erről van szó.
2016. okt. 11. 09:12
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm csakhat, én is ezt gondolom
2016. okt. 11. 09:12
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

a smucigság első jele :D


vigyázz,minél pénzesebb egy pasi,annál jobban a fogához veri a garast!

2016. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ugye hogy milyen smucig dolog??? még mindig nem térek magamhoz.
2016. okt. 11. 10:13
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem a spórolás a gond, hanem maga a gesztus. Én el se fogadtam volna, de a minimum, hogy visszaadom. Fel se merült benne, hogy ez milyen sértő?!


Jó nagy bunkó a pasi.

2016. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ennyire spórolós alakokat. Mindenből a legolcsóbbat(legócskábbat).
2016. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!