Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem viszi el a cuccait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszi el a cuccait a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja szakított velem,majd letiltott mindenhonnan mert azt szerettem volna hogy mondja a szemembe, ne pedig facebookon tegye

Majd még próbálkoztam nála hogy beszéljük meg, oldjuk meg a problémákat

Ennek hatására már köszönni se köszön a munkahelyen,se a barátaimnak akikkel ő is jóba volt

Viszont nálam van az autója még, ami bár nem nagy értékű még fizeti

Neki még nincs meg a jogosítványa ennek ellenére nem gondolnám hogy nehéz dolog lenne megoldania hogy elvigyék a szomszéd településre ahol lakik

Valamint nálam van még sok cucca de nem jelentkezik érte

Mi lehet az oka?

Félek hogy minél tovább húzza annál jobban kicseszik velem, mert ha újra találkozunk ez miatt, feltépi eaetlegesen bennem a sebeket így hogy kezdek jobban lenni

Ti mit tennétek a helyembe?

Elvinni nem akarom neki az autót, azok aután ahogy elbánt velem nem akarok még én szivességet tenni neki

Arra gondoltam bedobom a postaládába a kulcsot forgalmit, viszont a cuccai nem férnek be a csomagtartóba és nem akarom hogy ez miatt esetleg feltörjék az autót



2020. jún. 1. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanúk, meg letét, ennyit senki sem fog foglalkozni ezzel, nem éri meg, bár az ötlet jó.
2020. jún. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fognám a cuccait, bele a kocsiba, leparkolnám előtte, kulcsot a postaládába egy üzenettel, hogy itt a motyója.

Amíg kerülgeted a sz.arjait, nem fogsz továbblépni tudni.

2020. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
így van. Valakivel együtt elvinném a kocsiját, vagy egyszerűen elküldeném neki hogy adja át a kulcsokat osztviszlát.
2020. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyere össze egy dominánsabb csajjal, hidd el az exed cuccai rövid időn belül eltünnek onnan.
2020. jún. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem akkor csinálták ezt, amikor vissza akartak mászni, a nem jön be az új számítás. Én is elvinném neki, hogy pont legyen a végén.
2020. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!