Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mai nappal függetlenné vált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai nappal függetlenné vált, 35 éves, csinos nő bűn ha kalandot keresne Heves megyében?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 06:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hajjajjj heveskednék 😂😂😂
2020. jún. 3. 10:06
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Nahát..Heves megyében élő nőként lehet,hogy veszem a bátorságot és erőt merítek a történetedből és szakítok!Hátha engem is ez a megkönnyebbülés jár át amit Rajtad érzek!


Ne foglalkozz senkivel csak magaddal. Nem kell ezt a szakítást kiheverned, hiszen nem egy hosszú házasság volt, kétkedős szakítással.

Azon ne aggódj,hogy tudsz-e ismerkedni, simán fog.

És csak ötletként: ne határolódj el attól ha fiatalabb pasival hoz össze a sors, simán éld meg a vágyaidat. Azt nem írom,hogy bizonyos erkölcsi határokon belül a gyerekedre vaól tekintettel mert biztos vagyok benne,hogy ezt teszed.


Sok sikert kívánok Neked hozzá!

2020. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Privikre nem válaszolsz?
2020. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy van nehany archeologus Heves megyeben....
2020. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Eredeti válasza:
80%
Én 40 éves férfiként megértem a nőket, akik ebben a cipőben járnak. Sok férfi képtelen tenni a kapcsolatért, nem becsüli meg a nőt. A legrosszabb, hogy ezek a kapcsolat évekig elhúzódnak úgy, hogy semmibe veszik egymást, vagy még alázzák is. A nő megérdemli a tiszteletet! Én is hasonló cipőben jártam, csak fordított esetben.
2020. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A legfontosabb szerintem, hogy ésszel pasizz és ésszel szexelj, mert a viszki mámorában összeszedsz valami rusnya nyavalyát valami 10/10-es pasitól... Aztán fél évig csak kezelteted kifele...

Sok szerencsét! 45F

2020. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy bűn, mert nem velem. Ennyi.
2020. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Anno én is próbáltam kapcsolatot nálam idősebb nőkkel. Én is sokáig voltam egyedül (nem mamával, totál egyedül) és volt olyan nő, aki azért küldött el, mert szerinte túl gyerekes voltam. Érdekes. Vezető beosztású voltam a munkahelyemen, az élet más területén, egyedül láttam el magam. Csak szeretek szórakozni, élvezni az életet (nem úgy, ahogy sok ember gondolná, mindenféle tudatmódosítótól mentesen !) Sajnáltam,én komolyan gondoltam. De üsse kavics, most van egy 16évvel fiatalabb feleségem :)

Nem bűn, amit csinálsz,csak légy óvatos ;

A szépfiúk megkapnak mindenkit és ezért meg is akarnak kapni mindenkit ! És mivel meg tudnak kapni mindenkit, így nem is foglalkoznak a másikkal, csak magukkal és igen rosszul fogod érezni magad ha ilyenekkel állsz össze

2020. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"De üsse kavics, most van egy 16évvel fiatalabb feleségem :)"


Nyugi, majd 10 év múlva lecserél egy fiatalabbra. :)

2020. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,találtál??
2020. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!