Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mennyi volt a leghosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi volt a leghosszabb mosolyszünet a párjával??

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen...
2020. jún. 7. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 10 perc... 😄 17 éve vagyunk együtt, sosem drámáztunk.
2020. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4-5 nap, az exem haragtartó volt. Nem hiába az exem.
2020. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét. Az én exem is nagyon gyerekesen kezelte a vitákat, mindig nekem kellett mennem kuncsorogni, hogy na legyünk megint jóban. Nekem is nemhiába az exem
2020. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom. Arra emlékszem, egyszer megbeszéltünk egy 1 vagy 2 hetes hogyan tovább szünetet, de nem bírtuk ki. Kb. naponta beszéltünk telefonon, és harmadik vagy negyedik nap találkoztunk. :D Meg egyszer a nyaralásunk kicsit félre sikerült. Mire jöttünk haza, szakítottunk. Mire hazaértünk, a 3-4 órás út végén már megint együtt voltunk. 😂 Ezek úgy 17-18 éve voltak, de még most is itt tévézget mellettem 😂 Ezek voltak a legdurvábbak és leghosszabbak. Egyébként akár napokig is tud magában duzzogni anélkül, hogy megmondaná mi a baja valójában, viszont ugyanúgy beszélgetünk olyankor is, csak mégis látszik rajta, valami nem stimmel.
2020. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár óra, aztán max egy nap depisebb hangulat. Párom nem tud felül enelkedni a rossz habgulatán.
2020. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néhány óra.
2020. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 év - Helyrehozni ezt már nem lehetett. 7 évvel korábban is volt egy 1 éves mosolyszünet, akkor még szerelmes voltam, emiatt azt helyre tudtuk hozni.
2020. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!