Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem száll le rólam a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem száll le rólam a volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, en már továbbléptem, és nem sokra rá neki is lett barátnője. Mégis, ha új képet teszek föl, egyből kommentel valami ocsmányat. Pl. föltöltöttem egy képet a kertről, ahogy nyíltak a virágok, alá írta, hogy rohadjanak el a virágaid. Vagy benne vagyok egy hobbi csoportba, ahova a munkáinkról szoktunk feltölteni kepet, felraktam egy madáretető, amit apukámmal csinaltunk, és odaírta alá hogy "ocsmány". Volt hogy törölnöm is kellett kommentjét, mert olyan trágár volt. Ha új profilképet tettem ki, konkrétan lek_rvázott. De van hogy kiír valamit, amiben nem nevez meg, de tudom hogy rólam van szó. Egyszer be is lájkoltam, annyira szánalmas volt. Össze vissza hazugságokat terjeszt rólam ismerősöknek, meg mindennek elmond a hatam mögött, amiket visszahallok. Messengeren se hagy bekén, részegen nem egyszer elhordott minden k_krvának. Mit tegyek, hogy leszalljon vegre rólam és békén hagyjon?

L/24


2020. jún. 9. 19:42
1 2 3
 1/23 tgt ***** válasza:
100%
Nem tudod letiltani?
2020. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le?
2020. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De attól még ugyanúgy tudna írogatni, max a kepeim alá nem. Meg neha azért szoktunk beszélgetni is.
2020. jún. 9. 19:52
 4/23 tgt ***** válasza:
93%
Akkor te nem akarod, hogy leszálljon rólad, csak azt, hogy viselkedjen rendesen. :)
2020. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Beteg vagy. :D

Meg néha szoktatok beszélgetni is. Oké.

Megérdemled őt szakítás után is.

Vagy troll vagy és unatkozol. :D

2020. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye vagy tényleg. Letiltod és probléma megoldva.

De látom életképtelen vagy.

2020. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, ezek után meg ha lek*rvaz es te beszelgetsz vele ahhoz meg csak gratulálni tudok.
2020. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

😂😂

Arról van szó hogy nem akarod hogy békén hagyjon! 100%

2020. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Egyrészt magát járatja le, ha ilyeneket kommentál nyilvánosan, másrészt meg ha nem akarod letiltani, nem hiszem el, hogy valójában nem akarsz vele már beszelni.
2020. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Te nem is akarod, hogy békén hagyjon. Már rég tiltani kellett volna.
2020. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!