Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem száll le rólam a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem száll le rólam a volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, en már továbbléptem, és nem sokra rá neki is lett barátnője. Mégis, ha új képet teszek föl, egyből kommentel valami ocsmányat. Pl. föltöltöttem egy képet a kertről, ahogy nyíltak a virágok, alá írta, hogy rohadjanak el a virágaid. Vagy benne vagyok egy hobbi csoportba, ahova a munkáinkról szoktunk feltölteni kepet, felraktam egy madáretető, amit apukámmal csinaltunk, és odaírta alá hogy "ocsmány". Volt hogy törölnöm is kellett kommentjét, mert olyan trágár volt. Ha új profilképet tettem ki, konkrétan lek_rvázott. De van hogy kiír valamit, amiben nem nevez meg, de tudom hogy rólam van szó. Egyszer be is lájkoltam, annyira szánalmas volt. Össze vissza hazugságokat terjeszt rólam ismerősöknek, meg mindennek elmond a hatam mögött, amiket visszahallok. Messengeren se hagy bekén, részegen nem egyszer elhordott minden k_krvának. Mit tegyek, hogy leszalljon vegre rólam és békén hagyjon?

L/24


2020. jún. 9. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tiltsd messengeren és facebookon is
2020. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ha normális akkor semmi bajom nem lenne vele, ha beszélgetnénk. Már mondtam neki hogy tiltani fogom, de akkor elkezsett könyörögni hogy ne tegyem mert nincs senkije, és akkor megsajnáltam és nem tiltottam. Aztan mikor bunkó akkor meg azt kívánom bárcsak tiltottam volna. Ördögi kör...
2020. jún. 10. 06:00
 13/23 anonim ***** válasza:
Töröld és tiltsd le és úgy nem tud irogatni se csöpögni se fröcsögni ja és van jelentés opció is és ha később zaklatna jelentsd fel?
2020. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani fogod törlöd és tiltas.
2020. jún. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írsz zaklatas ne gondolkozz ilyenen töröl, tilt probléma megoldva ismeretlen fiokot ezek utan ne vedd fel mert lehet probalkozni fog kamu cserével. Utasítsd vissza nem a te problémád!
2020. jún. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy van barátnője... Most akkor mi...

Valld be az igazat hogy te nem tudod inkább kb békén hagyni öt

2020. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De akkor valahogy úgyis megoldaná hogy elérjen, és akkor megkérdezi hogy miért tiltottam. Mondjam azt neki azért, mert olyanokat írt? És akkor mit mondok eddig miért nem tiltottam miért pont most....
2020. jún. 10. 08:02
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Làtom téged sem az eszedért szeretnek.

Nem is akarod hogy békén hagyjon.

Egyáltalán minek írtad ki akkor a kérdést!?!

Pff...😒

2020. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes hülyeség hány évesek vagytok? 10?

Az exemnek sincs kutyája se, árva mint a madár, szeretem is mégis tiltottam...

2020. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne legyél már egy ekkora ostoba áldozat mártír, letiltod szó nélkül és ha más platformon megkeres, hogy követelőzzőn vagy kérdezősködjön, akkor nem válaszolsz és ott is letiltod, probléma megoldva.
2020. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!