Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem száll le rólam a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem száll le rólam a volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, en már továbbléptem, és nem sokra rá neki is lett barátnője. Mégis, ha új képet teszek föl, egyből kommentel valami ocsmányat. Pl. föltöltöttem egy képet a kertről, ahogy nyíltak a virágok, alá írta, hogy rohadjanak el a virágaid. Vagy benne vagyok egy hobbi csoportba, ahova a munkáinkról szoktunk feltölteni kepet, felraktam egy madáretető, amit apukámmal csinaltunk, és odaírta alá hogy "ocsmány". Volt hogy törölnöm is kellett kommentjét, mert olyan trágár volt. Ha új profilképet tettem ki, konkrétan lek_rvázott. De van hogy kiír valamit, amiben nem nevez meg, de tudom hogy rólam van szó. Egyszer be is lájkoltam, annyira szánalmas volt. Össze vissza hazugságokat terjeszt rólam ismerősöknek, meg mindennek elmond a hatam mögött, amiket visszahallok. Messengeren se hagy bekén, részegen nem egyszer elhordott minden k_krvának. Mit tegyek, hogy leszalljon vegre rólam és békén hagyjon?

L/24


2020. jún. 9. 19:42
1 2 3
 21/23 Ramos ökle ***** válasza:

Írok neked egy választ, ha már magadtól nem megy. Ezt egy az egyben bemásolhatod neki ha megtalál tiltás után. Vagy írd át a saját stílusodra.

Tehát:

Szia XY! (ide jön a neve)

Letiltottalak, mert meguntam, h sértegetsz és lek**rvázol. Egy ideig tűrtem, mert amikor éppen nem teszed ezt, akkor olyan kis szerencsétlennek tűnsz, h megsajnáltalak. Elhiszem, h senki nem kíváncsi rád ezzel a stílussal, de fogadd el, h mostmár én sem.

A továbbiakban ne írj, ne keress, ha mégis megteszed, ott is tiltalak. Nem érdekelsz tovább, keress más "k**rvát", akit sértegethetsz.

YZ (a te neved)

2020. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudok ilyen nyers lenni. De megírtam neki, ha még egyszer zaklat, tiltani fogom.
2020. jún. 10. 15:26
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz ilyen nyers lenni akkor minek írtad ki a kérdést???
2020. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!