Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Élhetek az "exemmel" szobatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetek az "exemmel" szobatársként?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk két és fél év után. Egy éve együtt is éltünk. A szakítás békés volt. Félreértéseket halmoztunk fel a kapcsolat alatt és hibáztunk de nem csaltuk meg vagy sértegettük a másikat soha, csak egyszerűen mindkettőnkben meghalt valami amit most sikerült kimondani. Én nem akarok hazamenni az albérletből mert rettenetes körülmények között éltem, az exem pedig el volt nyomva otthon ezért azt mondtuk amíg el nem költözök én (tervben volt korábban is hogy el akarok költözni) addig együtt lakunk. Lehet ezt úgy, hogy egyikünk se sérüljön? Egy szoba van, külön ágyrésszel (fából egy galéria van építve mert magasan van a plafon és ott van a franciaágy) és egy kihúzható kanapé lent. Van fürdő és egy konyha de oda nem lehet matracot vinni mert nincs hely.

Szóval szerintetek lehet legalább 6-8 hónapot kihúzni így?



2020. jún. 23. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es, Ez így oké, csak tényleg ne ismerkedj addig, mert csak szivatsz másokat. Amúgy nincs baj ezzel, hogy átmenetileg ez a helyzet.
2020. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt éltünk a szakítás után az exemmel. Közös lakásunk volt. Egy ágyban aludtunk. Én szakítottam vele múlt nyáron, az ex nehezen viselte. Volt, hogy napokig hozzám se szólt. Máskor öngyilkossággal fenyegetőzött. Vagy épp bunkózott. Például főztem bolognait, a szakítás ellenére neki is... Az egészet feltornyozta magának. Mondtam, hogy abból én még nem ettem. Az volt a válasz, majd kapok, ha marad... Bevágta az egészet csak azért is. (Egy nagy torony volt a tányéron, hatalmas adag...) Az alján hagyott pár húscafatot úgy 3 szál tésztával és hozta, hogy egyem meg. :) Én ilyen körülmények között ismertem meg a jelenlegi páromat 9 hónapja. Kicsivel több, mint 1 hónapja voltunk együtt, amikor átköltöztem hozzá. Nehezen viselte a pár hetet, amit így kellett tölteni, de próbált bízni bennem. Remekül elvagyunk. :) Ha nincs más választásod, ki lehet bírni. Főleg ha neked normális az exed. :)
2020. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!