Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni visszaszerzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni visszaszerzésre vannak írások, könyvek, jó tippek?

Figyelt kérdés
Nem tudtunk megoldani egy porblémát, de nem volt terbe véve. Talán nem menthetetlen :/

2020. júl. 1. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Nincsenek.


Illetve vannak, de azok csak azoknak használnak, akik még szeretik egymást. Ha a volt partnered már nem szeret már téged kicsit sem, akkor nem fogod tudni visszaszerezni.


Megteheted azt, hogy egy fél év múlva felkeresed, de szerintem értelmetlen. Tanulj a hibádból, és lépj tovább, a csajt meg felejtsd el.

2020. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdemes ilyesmit keresned! A problémát kellett volna megoldani a kapcsolaton belül. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2020. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig túl hamar lett kimondva végítélet. Nem vettem elég komolyan a problémákat, de már kezdem megérteni őket. Kész lennék változtatni azon, amiért lapátra lettem téve.
2020. júl. 2. 02:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utólag mindig okos az ember, de olyankor már a partner rohadtul nem várja, hogy komolyan vedd, és megértsd a problémát, sőt ő már megtette azt a változást, amitől jobbá válik az élete.
2020. júl. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd békén.
2020. júl. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Spekulációk helyett én mondjuk a kapcsolatban, vagy legalább a szakítás pillanatában megmondtam volna, hogy nem akarom, hogy vége legyen, s akkor lelkeskedtem volna, hogy oldjuk meg a problémát.


Ilyenkor szakítás után már elég negatívan érez az ember az exe iránt, s kiábrándult.

Ha össze is jönnétek, abból csak erōlködés lenne, s nem biztos, hogy megoldódna, már a kapcsolatban meg kellett volna próbálni helyrehozni, de ha akkor sz.rtatok rá, s csak most sajnálkozol az egészen.

2020. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Írásokra, könyvekre ehhez nincs szükség, de ha tudod, hogy miért szakítottatok, akkor ki lehet indulni ebbōl.


Ha szerinted nem menthetetlen, s annyira meg vagy gyōzōdve errōl, akkor csak egyet tudok tanácsolni: változz meg, ès ne csak igérgetésekkel akard visszaszerezni. Ne csak sajnálkozva a bocsánatkéréseket nyögdécselve, s “ezentúl minden más lesz” dumával. Ne úgy állj hozzá, hogy “ha kibékülsz velem, akkor majd idōvel megváltozom”. Ugyanmár!

Ehelyett inkább lássa rajtad alapból, hogy megváltoztál és másképp állsz hozzá. Elōbb old meg a problémákat, ha ez lehetséges, mutasd meg, hogy tényleg másképp tud lenni ezután.

2020. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem erre van egy jó mondás: "Eső után köpönyeg." Azaz szerintem van, amit jobb békén hagyni, de tényleg. Ha annyira fontos lennél neki, már biztos keresett volna. :/

Amúgy miért gondolod úgy kérdező, hogy nem menthetetlen? Miben reménykedsz? Az emberek többségénél végleges szokott lenni a szakítás, és hacsak nem annak pillanatában rendezed a soraidat, akkor utólag nem sok esély van rá.

2020. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen van, az a címe: "Ne tedd!!!"
2020. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés hogy megteszem-e, ő ennél fontosabb!
2020. júl. 15. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!