Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Marcsak a belsombe szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsak a belsombe szerelmes, emiatt szakitott velem egy hete. Van esely ra hogy meg tudjuk beszelni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz, ne haragudjatok.

Ket eve ismerjuk egymast, par honappal ezelott alakult ki a baratsagbol a parkapcsolat. O egy het utan bemutatott a szuleinek es a tavolabbi rokonoknak is, ket het mulva mar kozos kulfoldi nyaralast foglalt (ahova jovoheten indultunk volna), szeptemberben mar ossze akart koltozni. Mult honapban majdnem “becsuszott” a baba, de neki az sem lett volna akadaly, meg akarta volna tartani. Egy hete reggel elindultam tole dolgozni, minden ugyanolyan volt mint szokott lenni, ugyanolyan jo kedve volt, napkozben is ugyanugy beszelgettunk. Este hivott, hogy atjonne hozzam aludni, amikor vegzek munka utan, mert hianyzom neki. El is jott, a kocsibol kiszallva puszilgatott, olelgetett, kezenfogva elindultunk hazafele, majd mintha elvagtak volna, erzelemmentes arccal kozolte hogy nagyon szerelmes a belsombe es tokeletes vagyok, de igazabol kulsore egyatalan nem vagyok az o “tipusa”, es nem ugy nezek ki ahogy o szeretne, es ez kesobb nagyon nagy problema lenne a kapcsolatunkban. Megszolalni sem tudtam, csak kerdeztem hogy eddig miert jatszotta meg magat, azt mondta hogy nem akarta hogy napkozben a munkaban idegeskedjek.

Beszeltem ma az idosebb testverevel, mondta hogy az egesz csalad ertetlenul all, mindenki szerint alom par voltunk, lattak a szerelmet a szemeben ahogy eddig ram nezett es aradozott nekik hogy mennyire szerelmes es hogy nemsokara el is akar jegyezni. Probalnak vele beszelni hogy eszhez terjen es bocsanatot kerjen, anyja azt mondta hogy probaljak vele en is beszelni holnap, mert ez biztos csak egy kifogas, inkabb az lehet a baj, hogy tul gyorsan porogtek a dolgok a kapcsolatunkban. Viszont ezt nem ertem, mert tenyleg mindent o siettetett.

Szerintetek van esely ra hogy meg tudjuk beszelni holnap? Aznap ejjel ota, lassan egy hete nem beszeltunk.

20/l 23/f



2020. júl. 16. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez sajnos esélytelen. Jobb ha hanyagolod. Nem érett még érzelmileg, és nem tudja hogy mit akar.
2020. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet furcsa, hogy úgy indul neki a srác mint 1 szerelmi regénynél olyan mint 1 álom eleinte siettette a kapcsolatot mintha menekülne valami elől van valami amiről nem tudsz és nem érteni a viselkedését mert szerintem el titkol valamit. Azt meg észre veszi az ember, hogy a párja igaziból szereti vagy nem. Úgyhogy tippem sincs mit tegyél.
2020. júl. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bipoláris depresszió- lehet nincs igazam, de nekem ez jutott eszembe erről.
2020. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én még arra tippelek, hogy belemenekült az exe elől és sietett mindennel, hogy úgy érezze, hogy ez egy jó döntés volt, aztán rájött, hogy ez így nem lesz jó.
2020. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le a szervezetben. Nála most jött el ez a pont. Ilyenkor eloszlik a rózsaszín köd, és előtűnnek az eddig jótékony homály fedte hibák. Ne haragudj rá. Ő tényleg azt hitte, hogy a szerelem majd legyűri a külsőd okozta hiányérzetet, de e nem így szokott történni.
2020. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!