Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek igaza van a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a volt barátomnak, hogy kiakadt azon, hogy Messengeren keresztül szakítottam vele?

Figyelt kérdés
Olyanokat írt, hogy nem tisztelem, szemét, gyáva dolog stb. Egyszer egy pasinak randi után egyből megmondtam, hogy nem akarok többet találkozni vele, de ő erőszakoskodott, ezért intéztem így.

2020. aug. 17. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Megértem, hogy a rossz tapasztalatod miatt óvatosabb vagy, de igaza van az exednek, mert üzeneten keresztül szakítani tényleg tiszteletlen és gyáva dolog. Intézhetett volna úgyis, hogy valamilyen olyan helyen szakítasz vele, ahol vannak mások (például egy kávézóban), így semmivel nem próbálkozott volna, ha rosszul (pontosabban agresszívan) reagált volna.

L

2020. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Igen, gyáva dolog.
2020. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt. Azért egy randi partner és egy barát között van különbség.
2020. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szép dolog és igaza van. Más visszautasítani valakit üzenetben és más szakítani. Összejöttél vele, együtt voltatok ki tudja meddig, ennyi után legalább annyit megérdemel a másik fél, hogy élőben szakítsanak vele. Nyilván van szélsőséges eset, mikor megértem, hogy nem meri úgy a nő, de ha csak annyiról van szó, hogy könnyebb volt üzenetben leírni, mint a szemébe mondani, az tényleg gyáva húzás.
2020. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Én most mar annyit se fogok mondani a pasiknak hogy rohadj meg,csak szó nélkül eltűnök. Hisz ők is ezt tették velem. Gusztustalan féreg az összes
2020. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

1-esé a jó tanács...legközelebbre.

Gusztustalan voltál...

2020. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem volt valami egyenes és etikus dolog, de most már megtörtént, nem tudsz változtatni rajta. Lépj túl, és máskor csináld egyenesebben. Homokot szórni a fejedre utólag viszont teljesen fölösleges és terméketlen hülyeség.
2020. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vonsz parhuzamot a exed es egy random pali közé akivel egyszer találkoztál es agressziv lett ,de ha kinezed exedbol is nem csodalom ha nem mertel vele szemelyesen szakítani. Egyebkent igen eleg szemet huzas volt legalább hivtad volna fel.
2020. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetben vagy személyesen nem változtat semmin, lényegtelen. Max. az érzékeny lelkűek besértődnek.
2020. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!