Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, a ti szemszögetekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti szemszögetekből jól viseltem a dolgot vagy nyomulnom kellett volna?

Figyelt kérdés
Volt pár randink egy lánnyal, de aztán hirtelen nem írt vissza. Később ráírtam és közölte, hogy nem illünk össze. Mikor megkérdeztem, hogy el akar-e még jönni velem azt mondta hogy nem. Pár percig agyaltam majd megírtam, hogy felfogtam és minden jót kivántam, mire ő is ugyanezt. Nem kellett volna nyomulnom, kérnem egy esélyt? Sokat gondolok rá, mert nagyon tetszett és most szomorú vagyok, de úgy érzem, hogyha pár randi után már ezt felhozta, akkor ennek nem igen lehet jövője még ha eröltetem se.

2020. szept. 11. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól csináltad. Nemet mondott, illik elfogadni.

22L

2020. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted. Semmi értelme nem lett volna nyomulnod, azzal csak lejárattad volna magad. Így viszont korrekten, méltósággal kezelted a helyzetet, bár mindenki így reagálna.
2020. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem, ha mar 1x elengedted a dolgot, mit kattogsz rajta.
2020. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát megfogott, nagyon tetszett. De nem volt kölcsönös és eléggé szeretnék vele lenni most is.
2020. szept. 11. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Helyesen cselekedtél. Semmi értelme könyörögni.


L

2020. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csináltad, ne alázkodj meg semmi értelme nem lett volna. Csak zaklatásnak veszi. Fogd fel úgy, hogy legalább volt pár randid, abból is tanultál/tapasztaltál, mással, máskor majd tovább jutsz el, sok sikert!
2020. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt voltál, szerintem mindkét nemnek így illik fogadni a visszautasítást.
2020. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el hova szeretnél tartozni: Férfi, pitiző pincsikutya, levakarhatatlan kullancs. Utóbbitól minden nő menekül, a második meg szánalmas.

Az első meg emelt fejjel, kulturáltan fogadja el a nemet, kosarat. Tudja mennyit ér, s azt is ha elutasították akkor kár erőlködni mert ha nem fogja meg a másikat, nem érzi azt hogy "húúú itt a crushom" abból úgy sem lesz kapcsolat. Továbblép és keres olyat akivel ez megvan.

2020. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Biztos vagy benne, hogy ezt a "Felnőtt" párkapcsolatok kategóriában akartad kiírni?
2020. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kellett volna!

Jól tetted!

Legközelebb jobban tardsd nyitva a szemed.Az első randinál tipliztem volna!Ilyen mesedélután,hogy pár randi után ,és oda se szól,hogy nem akar találkozni?Vicc a csaj!

2020. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!