Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írnátok újrakezdős tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok újrakezdős tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek, hogy miután megbeszéltétek, hogy megpróbáljátok újra, mi történt?

Egyből kimondtátok, hogy egy pár vagytok, vagy vártatok vele?

Hogy próbáltátok újraépíteni a kapcsolatot? Randizgattatok csak, vagy egyből volt testi kontakt (is)?

Ha nem egyből mondtátok ki, akkor mennyi idő telt el, mire újra egy pár lettetek?

Milyen volt ebben az időszakban a hangulat? Volt bennetek némi bizonytalanság/óvatosság?

Mi miatt szakítottatok és mennyi ideig voltatok külön?


Köszönöm, ha megosztod a tapasztalataid. :)



2020. szept. 29. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után eltünt, mint sz.r a fűben. (Március.) Utólag kiderült, hogy visszament az új nőjéhez. Ebben a hónapban megint megkeresett, újra én lettem élete szerelme, kidobta a menyecskét, ezt tudom mert a likvidált fél rámírt messengeren minden "szépet és jót", és most újra eltünt. :-) Testi kontakt nem volt, annyira hülye nem vagyok, hogy egyből széttegyem. Ez volt az utolsó esélye, tiltottam mindenhonnan. Szerintem hagyd a fenébe, de ez csak az én véleményem. Egyébként így másodszorra már nem is fáj igazán. Inkább olyan közömbös. Ja, és nem vagyunk fiatalok, úgyhogy ez minden korosztálynak szól. :-)
2020. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni kell a 3,14csába az egészet.

4x kezdtük újra, és egy nagy kalap szar lett a végére az egész... Állandó hitegetések meg ígérgetések.

Még most is együtt vagyunk de halálra ítélt az egész. Egy szenvedés minden nap konkrétan.

Teljesen levegőnek vagyok nézve, talán az se tűnne fel neki ha a konyhába lógnék felakasztva.

2020. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 év után más faszinak irogatott, és nem a hupikék-törpikék volt a téma :)

Lebukott kidobtam, visszakönyörögte magát - lelki terror. Bizalom elveszett.

Tönkretette több nyaralásomat is, szabadságomat a játékaival, újból lelki terror, hogy én vagyok az élete.

Jah aztán vége lett most sokkal rosszabb, mintha akkor pontot tettem volna a végére. Simán elhagyott és valószínű csalt is, de csak magamnak köszönhetem, hogy elnéztem neki a beteg dolgait.

24F.

2020. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Nekem az a legdurvább az egészben, hogy állandóan eltűnik. :-O Homokba dugja a fejét, vagy mi... De akkor minek jelentkezik sok hónap után?! Mindegy, ezt a játszmát lezártam, szerintem ő magát szereti a legjobban, amivel nincs baj, csak engem hagyjon ki belőle. A lényeg, nem hiszek az újrakezdésben.
2020. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Sosem kezdtem újra és nem is fogom. Valamiért vége lett, akkor miért kellene erőltetni? Ne legyetek bohócok. :\


24/L

2020. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3x keresett meg az exem szakítás után,én hülye mindig visszafogadtam.Legutóbb 1 biztos infót kaptam hogy találkozott 1 palival aki iránt érez valamit,engem meg közben hitegetett meg színészkedett,rosszat nem kívántam neki majd az élet vissza adja,de mindenhonnan tiltottam és újra kéne születnie hogy még1x szóba álljak vele,azt sem hinném már el amit kérdez:) Aki szeret nem hagy el,utána már csak szenvedés és erőltetés az egész,a baj az hogy az egyik fél mindig jobban szereti a másikat,és ő elég befolyásolható ezáltal,tehát ő fogja a legnagyobb hátbaszúrást kapni mindig,mert vakon reménykedik hogy változik valami.
2020. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok,azt még hozzátenném hogy általában addig jönnek vissza amíg nem találnak mást,itt már csak bohóckodásról van szó,te meg tartalékba vagy rakva amíg épp nem jön össze valaki más:) ha rám hallgattok ne erőltessétek már másodjára se,egy kapcsolatban minden megoldható,de ha már elhagynak ott valami régen rossz.
2020. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak a káposzta jó újra melegítve.
2020. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!