Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valakinek van sikersztorija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van sikersztorija az egykori exével?

Figyelt kérdés
Újra összejöttetek és nem bántátok meg vagy jó barátok lettetek..

2020. okt. 11. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... mi 10 éve szakítottunk neki családja van én egyedülálló. Időnként felkeres fb-n hogy vagyok. Ès mindig elmondja hogy szeret.. legutóbb tegnap írt. Mondtam neki, hogy nem jó ötlet hogy keres! Családja van, vigyázzon rájuk, mert dok embernek nem adatik mrg a család. Neki kötelessége van! Szóval ebből nem lesz semmi se kapcsokat se barátság bár még mindig szeretem
2020. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsiker történet... igazából nem sokáig voltunk együtt, kb. egy hónapig amíg tisztán nem láttuk, hogy bizony ez nem fog menni. A szex viszont jó volt, abban tökéletes volt az összhang. Rá 1 évig nem találkoztunk, utána hébe-hóba de már csak "azért" amikor egyikőnknek sem volt kapcsolata. Jóban vagyunk, de már nincs köztünk szex.

Ja amúgy a kérdésedre válaszolva, az újramelegített káposzta 20-ból 19 esetben nem olyan finom újra... ama 1 a kivételt erősítő szabály.

2020. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Újrakezdtük, előtte 4 hónapig nem találkoztunk.

Azóta tart, de még nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés volt, mert az alap probléma még fennáll. Hogy mi lesz a vége, rejtély egyelőre..

2020. okt. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik régi plátói szerelem pár év után újra felvette velem a kapcsolatot. Mivel nem is egy kontinensen élünk, hiába ígérgette, hogy majd idejön munkát vállalni, nem olyan egyszerű az, úgyhogy végül összejött valaki mással a saját országában. Utána jó darabig nem beszéltünk, majd rám írt a Covid alatt. Még mindig együtt vannak. Ez nekem először kicsit rosszul esett, mivel azóta nekem több nem túl tartós kapcsolatom is volt, de most megint van egy, ami végre működőképesnek tűnik. Viszont mióta rám írt, azóta barátok vagyunk, bár egyszer említette, hogy ha nem lenne olyan nagy a távolság, akkor más dolgok is simán történnének. Most már viszont nem akarom, mert kapcsolatban vagyok én is.

A többivel viszont sajnos egyáltalán nincs jó tapasztalatom, sőt...

25/N

2020. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tinikori szerelmemmel szakíottunk, évekkel később jöttünk össze újra, már felnőttként. Ő lett a férjem :) Akivel pedig előtte évekig együtt voltam, jó barátunk maradt (közös a baráti kör, úgyhogy elkerülni semmiképp nem tudtuk egymást, de így 11 év távlatából már senkit nem érdekel ez).
2020. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát,ha ezt annak lehet nevezni...

14 év, egy év külön, újra megpróbáltuk és aztán összeházasodtunk.

Most válunk.

De kulturáltan.

Nem volt anyagi jellegű vitánk.

Nagyon ritkán beszélünk.

Jó ember, de társnak nem alkalmas. Nem haragszom, csak néha érzek magamban dühöt, eleinte miatta ,mostmar inkább magam miatt, hogy ezt miért nem akartam látni, hiszen ott volt minden a szemem előtt.

2020. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!