Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy narcisztikus személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy narcisztikus személyiség az exem. Nemrég elhagyott engem pedig terhes vagyok és van egy kisbaba k?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy a férfiak számára az a nő érdekesebb aki nem írogat folyton? Meg a barátnőm azt mondta ha nem keresem ő fog keresni. Ez igaz lehet?


Nem tettem semmit csak annyit hogy megneztem az üzeneteit a telefonja an.



2020. okt. 16. 16:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd kérlek szépen, hogy mit kérdezel. Ha egy narcisztikus elhagy, annak örülni szoktak, még gyerekkel is vagy azzal még jobban.
2020. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le értelmesen a kérdést, légy szíves, mert katyvasz az egész. Lelépett a párod, úgy hogy van egy kisbabátok és most megint tehres vagy? Folyton írogattál neki és megnézted az üzeneteit a telefonjában? Nem értem, ez miért lenne nárcisztikus személyiség?
2020. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mit jelent hogy narcisztikus és ő 1000 % hogy az. Erzelemmemtesen éli meg az összes kapcsolatát. Egy másik nőtől is van már 2 gyereke akiket le se....


Tehát én pár napja megneztem a telefonját, és ő mas nőkkel is írogat. Már vagy 2 éve. Sőt egy másik nő lakásán volt, kavezgatni. Ezek után szakított velem mert én megneztem az üzeneteit. És az hogy o engem megakart csalni, az már nem számít... A lényeg hogy vissza szeretném kapni. És nem tudom hogy jó taktika - e ha nem írok neki. Mert mindig amikor lelep pár hétre ( on off kapcsolatunk van) írok neki vagy 5000000 üzenetet. És ő meg folyton letilt. A barátnőm azt mondta ha nem írok ő fog jelentkezni.


( nem magyar állampolgár vagyok félig német bocsi a fogalmazasert.)

2020. okt. 16. 16:41
 4/39 A kérdező kommentje:
Ma is írtam már 42 hosszú üzenet, ő meg csak megnezi és vissza se ír. Tudom önbecsülés stb.... De egyszerűen nem akarom feladni
2020. okt. 16. 16:42
 5/39 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem itt a nagyobb gond veled van. Ha ennyi üzenetet írsz neki, ebből még akár zaklatási ügy is lehet.
2020. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy elhagyott téged, még nem lesz nárcisztikus.


Ha mégis nárcisztikus, és te gyereket vállaltál neki, akkor felmerül, hogy rád milyen jelzőt lehet akasztani?

2020. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem azért narcisztikus mert elhagyott hanem mert egy egoista ember aki teljesen érzelemmentes, és aki csak saját magával törődik.
2020. okt. 16. 17:15
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
És milyen jó ötletnek tűnt egy egoista, érzelem mentes, csak magával törődő embernek gyereket szülni...
2020. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés... A kérdés az volt hogy ha nem írok, vajon ő írni fog? Működik ez a ha nem keresem keresni fog elv?
2020. okt. 16. 17:18
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a "nárcisztikus párom van/volt" kérdéseket ugyanaz az egy karakter írja ki? Csak mert hasonló stílus, állandóan ez a "nárcisztikusozás", és sajnos belevág az oldal profiljába, elég sok az ilyen notórius kérdező - csak tudnám ennek mi a célja, mert nem választ vagy megoldást keresni a dologra.
2020. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!