Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy narcisztikus személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy narcisztikus személyiség az exem. Nemrég elhagyott engem pedig terhes vagyok és van egy kisbaba k?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy a férfiak számára az a nő érdekesebb aki nem írogat folyton? Meg a barátnőm azt mondta ha nem keresem ő fog keresni. Ez igaz lehet?


Nem tettem semmit csak annyit hogy megneztem az üzeneteit a telefonja an.



2020. okt. 16. 16:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyon fog működni, ha tényleg nárcisztikus. De ha tovább írogatsz neki, 42 üzenetet naponta, még jól fel is jelenthet zaklatásért. #5 voltam.
2020. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először ebben a témában kérdést.
2020. okt. 16. 17:21
 13/39 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Nem fog működni. Mert ő nem keres ha nem keresem hanem örül ha végre beken hagyom. Az ezelőtti 40 kibekulest is én erőltettem...
2020. okt. 16. 17:22
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem, narcisztikusoktól épeszűek menekülni szoktak, nemhogy visszaszerezni, meg még a gyereket is kitenni annak, hogy egy ilyen nevelje!
2020. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Tudom hogy durva.. És most jön a legdurvabb. Nem is vagyok terhes, elarulom. Csak ezzel akartam vissza szerezni. Lefenykeoeztem a tesztet amit a meglevő babáknál csináltam. Tudom nagyon beteges. Most meg kéri az orvosi igazolást hogy terhes vagyok. Azt mondta az se igazán érdekli és ő többet nem jön a lakásomba. Nagyon szomorú vagyok. Egyszerűen fáj hogy nem kellek mar neki pedig olyan csúnya, Büdos.. Azt hittem legalább ő szeretni fog. De sajnos ő senkit sem szeret. Azt mondta ha meghalnek az s eigazan bantana. Es ezt meg a kapcsolat alatt mondta
2020. okt. 16. 17:30
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy fogok ebből kijonni. Arra gondoltam majd azt mondom hogy elment a baba. Mert már nagyon megbantam h hazudtam. Nem szeret se engem se a gyermekünket és le se sz..ja ha terhes lennék... Annyira gáz ez az egész. Ne iteljetek el. Egyszerűen csak nem akartam egyedülálló anya lenni...
2020. okt. 16. 17:32
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te sem vagy 100-as úgy látom. Ebből már nem fogsz jól kijönni. Inkább állj elé és mondd el hogy nem voltál terhes és csak kitaláltad. Ha most elezded azt bejátszani hgoy elment a baba, azzal se leszel előrébb.
2020. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Szerintem 2 héten belül kibekukunk. Mint eddig mindig... Csak ezt a baba dolgot valahogy meg kell oldani. Nem egyszerű. Azért is bántam meg ennyire hogy hazudtam.
2020. okt. 16. 17:37
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusra van szükséged. Egy "csúnya és büdös nárcisztikus" előtt csúszol térden, aki nem szeret, akit az se érdekelne, ha meghalnál és ott csal meg, ahol tud. És téged bánt, hogy hazudtál egy ilyennek. Nincs benned annyi szeretet legalább a saját gyereked iránt, hogy ennél jobb családot akarj neki? Hogy legalább rendbe tegyed magadat?
2020. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%
Azért az sem szép tőled, hogy a leírásod alapján, kamuból el akarod hiheteni vele hogy terhes vagy. Ilyenekkel szórakozni nem normális dolog. Te ugyanolyan lehetsz szerintem mint ő. Mindennek lehordod itt, de te kamu terhességi tesztet fotóztál neki, hogy elhiggye? Majd erre is lenne egy terved hogy sajnos elment a baba? Gondolkozz már... Te sem vagy 100-as az biztos!
2020. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!