Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy narcisztikus személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy narcisztikus személyiség az exem. Nemrég elhagyott engem pedig terhes vagyok és van egy kisbaba k?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy a férfiak számára az a nő érdekesebb aki nem írogat folyton? Meg a barátnőm azt mondta ha nem keresem ő fog keresni. Ez igaz lehet?


Nem tettem semmit csak annyit hogy megneztem az üzeneteit a telefonja an.



2020. okt. 16. 16:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%

"Nem is tudom hogy fogok ebből kijonni. Arra gondoltam majd azt mondom hogy elment a baba"


Na ez az a pont ahol azt gondolom a kérdező sem normális...

2020. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
52%

A megcsalásnak egyébként mindig oka van. Egyik férfi sem monogám, kezdjük itt. De ami nem lát, az nem fáj.

De ahol már ennyire durva ( rendszeres) a megcsalás, inkább szerintem sürgősen felejtsd el ezt az illetőt.

2020. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem bánt ha azt mondjátok hogy nem vagyok normális. Nem ismertek sem engem sem az egész történetet... És sajnos igenis ő egy szar ember, és én soha semmit nem tettem ellene csak meguntam hogy ő élvezi hogy 3 hetente lelep. A kamu terhesség tényleg nem szép, de most mi mást mondjak? Nem mkndthatomhogy felszivodott. Az igazságot meg nem érdemli meg ez a féreg. Fogalmatok sincs hogy miket tett már ellenem. Csak egyszerűen annyira szeretném ha szeretne engem és a picit. Eldontottem hogy hagyom már napig, talán rajon magától hogy mit dobott el... Egy szerető családot...
2020. okt. 16. 20:01
 24/39 anonim ***** válasza:
65%

Te is narcisz vagy.

Nem bírod elviselni,ha nem kellesz neki.


Inkább szemvedsz.

2020. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy én az vagyok. Nekem vannak érzéseim. A gyerekem apja, bármilyen is én szeretem őt. Mi egy család vagyunk. Csak egyszerűen nem bírom elviselni hogy ő ilyen rossz hozzánk és nem érdekli hogy élünk vagy sem... És ezt ki is jelenti! Megcsal hazudik, amikor úgy érzi lelep hetekre, nem is beszél velem. Nem akar minket. Én meg nem bírom elfogadni és azon agyalok hogyan szerezzem vissza... Tudom hogy nem normális dolog, és le kellene zarnom ezt az egészet ahogy ő is próbálja már évek óta. Ha nem kerestem volna, nem csúsztam volna a földön, szó szerint, már rég nem lennénk együtt.... El kell engednem ezt a " mi egy család vagyunk" sztorit.
2020. okt. 16. 20:07
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy kibékültök. Megérdemlitek egymást.
2020. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, pontosan ilyen mellett élek.


De,van eszem és pontosan tudom, hogy mivel nincsenek érzései, nem kellek neki.

Neki csak az kell akiből haszna van.


Legyen az pénz,vagy az hogy valaki isteniti..


Saját magad ellensége vagy.

Nem tudod elfogadni, hogy nem szeret.

Mondok valamit.

Sosem szeretet. Csakis sajat magat szereti

2020. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

#4 a legrosszabb úton jársz.

Nem fog írni neked, te mondtad, hogy önző, egoista, a gyárakat is leszrja, ezt is le fogja, veled együtt.

2020. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

#28

A gyerekeit leszrja, nem a gyárakat, bocs

2020. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Amiket már eddig írtál róla... csúnya, büdös, szar, önimádó, érzéketlen féreg, aki össze-vissza csal és még meg is mondta, hogy semmibe vesz és semmit nem jelentesz neki. Te írod le, hogy már szörnyű dolgokat tett ellened és rendszeresen lelép.

És azt akarod elérni, hogy napi 42 visszakönyörgő sms-re egyszercsak rájöjjön, hogy "mit dobott el"?

Mit?! Szerinted mit dobott el? Mondjad már meg, hogy az ő nézőpontjából mit dobott el!

Egy nőt, aki nem jelent neki SEMMIT!

Nem jelentett és nem is fog jelenteni soha!

Ha te meg azt magyarázod, hogy "egy család vagyunk", ennél nem nagyon kell jobban ismerni téged, hogy eldönthessük, normális vagy-e...

Egyszerűen együtt akarsz élni a büdös randa szar férgeddel - tegyed!

De kíméld meg a gyakorikérdések közönségét, hogy ebben segítsenek neked, mert ez már perverz.

2020. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!