Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy narcisztikus személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy narcisztikus személyiség az exem. Nemrég elhagyott engem pedig terhes vagyok és van egy kisbaba k?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy a férfiak számára az a nő érdekesebb aki nem írogat folyton? Meg a barátnőm azt mondta ha nem keresem ő fog keresni. Ez igaz lehet?


Nem tettem semmit csak annyit hogy megneztem az üzeneteit a telefonja an.



2020. okt. 16. 16:14
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Utolsó ez olyan jó volt! 😂😂😂

Köszi, jó éjt!

2020. okt. 16. 22:50
 32/39 A kérdező kommentje:

Utolsónak is ment a zöld kéz, mert ez sajnos szomorú, vicces, és annyira igaz ahogy leirtad!


Abbahagyom a napi 42 smstv hátha mégiscsak hianyzok neki. Tzdom hogy gáz ez az egész, de ez van ha 2 nem normális össze kerül. Ne aggódjatok azért a gyerek jó kezekben van legalábbis eddig... Később ha felfogja hogy apa meg anya két tuskó beteg gyökér, akkor szarban leszek.. Utálom a magányt nem akarok egyedül élni. Lehet ezért ragaszkodok ehez a büdi féreghez aki havi 2x zuhanyzik.... Lehet hogy keresek vki mást...

2020. okt. 16. 22:55
 33/39 anonim ***** válasza:
85%
"Később ha felfogja..." - ne legyenek illúzióid, újszülött kora óta cseszed szét az életét. Ahogy a tiédet is a te szüleid, nem véletlenül vagy te se ilyen nyomorék, csak az a helyzet, hogy most már tudnál ellene tenni, csak nem akarsz, még a saját gyereked érdekében sem.
2020. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ez igen! Köszönöm szépen a kedves válaszokat!
2020. okt. 17. 09:31
 35/39 anonim ***** válasza:
57%

Az összes exem közül kettőt utálok igazán, aki szó nélkül elment abortuszra, még aki bekamuzta a terhességet

Az első később bevallotta, hogy nem tudta ki az apa.

Eléggé beteg utakon jársz, a harmadik utálatos exem lehetnél a 42 üzenettel

20 percenként egy!

2020. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Egyre jobb válaszokat kapok
2020. okt. 18. 08:09
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj egy narcit visszahoditani.. Jobban jarsz.. Egyebkent mi tortent azota kerdezo? :)
2021. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Hu de érdekes ezt így vissza olvasni . Ami még októberben annyira fájt az márciusra már csak fele annyira . És ténylegesen milyen gyerekes és őrültnek hangzik ez az egész . Hogy egy ilyen embert vissza akartam kapni . És hogy mi történt ?


A kérdésem kiírása után ,kb 2 nap múlva nagy kibekules következett . Kibekulos szex , nagy szerelem kb 5 napig . Utána még pár hétig úgy ahogy rendben volt , amíg kb 7 hét után rájöttem hogy neki van egy titkos Telefonkartyaja ahonnan más nőkkel írogat . Természetesen nem meglepő, kutyából nem lesz szalonna ,de akkor annyira kiakadtam ( nem csak ez miatt ) hogy megkértem hogy menjen el .


O meg kapott az alkalmon , össze szedte a ruháit és elköltözött. Közben eladta a házát, lett neki nagyon sok pénze és hogy ne kelljen a 3 gyereke után ( egy tőlem ,2 a volt feleségétől ) fizetnie ,fogta magát és lelépett . Senki sem tudja igazán hogy pontosan hol van és mit csinál ,csak az a biztos hogy valahol Dél Amerikában van és a tőzsdén próbálja megduplázni a pénzét . Ha épp rosszul megy az üzlet , olyankor kedvesebb hozzám mert ugyebár kell egy biztos" . Valaki akihez haza lehet menni ha minden kötél szakad. Azt mondta hogy júliusban haza jön pár hétre ,de ha jól mennek az üzletei akkor nem marad az országban .



Én meg már abszolút nem várok rá . Ennél tényleg jobbat erdemlek. Persze még nagyon fáj , de be kellett látnom hogy sem én sem a gyerekek nem jelentunk semmit a számára . Ha épp felhív , vagy videón hív ,csak akkor veszem fel ja a közös gyerekunk nincs a közelben . Mivel ő soha nem lesz igazán az apja mellett ,ezért jobb neki ha elfelejti . Semmi értelme nincs ha 2 hetente egyszer látja a telefonban még nyáron majd összesen 3x .


Nagyon nehez elfogadni a helyzetet ,de elmondhatom hogy jó úton járok . És amikor már nem fáj annyira, az ember sokkal erősebb lesz. Erősebb és óvatosabb !


Mindenkinek aki ezt olvassa és hasonló helyzetben van,azt ajánlom hogy minél előbb engedje el. ( Mondjuk teljesen mindegy ,mert sajnos mindenkinek a saját útját kell járnia ,és sokszor nem használ a jó tanács )

2021. márc. 14. 10:16
 39/39 anonim ***** válasza:
42%
Szivbol orulok, maradj ilyen eros!
2021. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!