Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, akivel le akartam élni az életem, akit igazán mélyen szerettem, és az idő múlásával egyre jobban... meddig lesz ez ilyen fájdalmas, nehéz, hogy lehet felgyorsítani a gyász folyamatát, nem bírom már?

Figyelt kérdés

3-4 év, az eleje nagyon boldog volt, csodálatos... voltak kisebb viták, amíg összecsiszolódtunk, és én is sokat változtam hogy ne legyen mindenen veszekedés, sokat dolgoztam rajta, és sikerült is elfogadnom a kis dolgaival együtt, hiszen senki sem tökéletes, én sem.


Mindketten hibásak voltunk abban, hogy ide jutottunk, de ő nagyon túlzásokba esett. A szabadidejét 70%-ban a haverokkal töltötte, nekem meg kellett elégednem 1 héten 1 nappal, ez a szakításunk előtt kitolódott 2 hetente 1 napra. Közben ezek a találkozók sem jó hangulatban, hanem rendre úgy teltek hogy elsorolta mi mindenben nem felelek meg neki és másokhoz hasonlított, ultimátumot kaptam a változtatásra, és egyszer azt is a fejemhez vágta hogy nem tudja miért van még velem.

(A családja is dolgozott ellenem ezerrel, mert nem sikerült megszerettetnem magam az introvertáltságom miatt. Nehezen nyílok meg, ők meg nem túl elfogadók.)


A Covid is megnehezített mindent... mert ő tagadó, nemtörődöm volt, én meg orvosi ismeretség alapján nyilván "hívő". Ez is csak plusz vitaforrást jelentett köztünk, hogy ő nem volt hajlandó elővigyázatosabb lenni, én meg a nagyszülőkkel élek, akik nagyon veszélyeztetettek.

Ez volt az egyik ok, de talán nem is a legfontosabb, inkább az ebből fakadó figyelmetlensége és érdektelensége irántam és a szeretteim iránt.


Nem láttam már lehetőséget a kapcsolatunk megmentésére, sőt szerintem azért bánt és beszélt velem úgy hogy az utolsó napokon, hogy én mondjam ki, hogy vége. Ő mindig menekült a felelősség elől ami a döntésekkel jár.


Úgyhogy véget vetettem neki, annak ellenére hogy nagyon szerettem és nem láttam/nem látok más férfit rajta kívül, mellette biztonságban éreztem magam, és már mindent szerettem benne.

A sok nyomasztás és elvárás miatt eleinte megkönnyebbültem ugyan, de így majdnem 1 hónap után tört rám fullasztó erővel a hiánya. Amikor azt hittem már túl vagyok rajta.

Meddig tart? Hogy gyorsítsam meg? Ő már tovább lépett, nem érdemli meg hogy ennyit szenvedjek miatta! (Ebből is látszik mennyi tartalom volt a rengeteg elmondott "szeretlek" mögött!!)


Korunk 26.



2020. okt. 26. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hogyan telnek a napjaid?

Hétköznapok, hétvégék, miből állnak?

2020. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos: töröld le az eddigi beszélgetéseket messengeren, majd tiltsd le, hogy ne jelenjen meg róla véletlenül valami hír. Ajándékokat, képeket tűntesd el. A lényeg, hogy ne érintkezzél semmivel, ami rá emlékeztetne.

A másik, hogy keressél egy olyan célt, amit 1-2 hónapnyi munkával elérhetsz. Ez elterel és amikor eléred örömet okoz. Ha addigra nem lépsz tovább, akkor egy új célt keressél.

2020. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt igyekszem tenni, de olyan mélypontok elérnek, hogy csak ülni bírok egy magányos sarokban és vagy meredni a semmibe vagy bőgni. (Pedig lenne dolgom csak épp minek álljak neki? ☹)
2020. okt. 26. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Dolgozol vagy tanulsz még?


Tudod a legtöbben nem tehetik meg, hogy egész nap búvalb**aszottak legyenek és pityeregjenek egy sarokban.


Ha ő lett volna a naaagy igazi, veled lenne. Ideje lenne összekaparnod magad.

Menj töröld meg a szemed főzz egy kávét , szívj el egy cigit, menj el boltba vásárolni, menj el fodrászhoz, körmöshöz, menj el szoláriumba, készíts vacsorát.


Tervezd meg a heti értrendet, vegyél valami új ruhát,


Tanulj vagy dolgozz a franc tudja melyiket csinálod, ha egyiket sem kell akkor k**úrvanagy mázlid van.

2020. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudatosan ne gondolj a múltra. Foglald el az elmédet, az a legjobb,vsmit tehetsz. Meditáció, jóga, baráti beszélgetés, sport ilyenkor aranyat érnek.
2020. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nappal még csak-csak elterelem a gondolataim ha beszivárog közéjük, márpedig folyton ez van. De olyan álmaim vannak vele, hogy már eleve sírva ébredek belőlük, hogy nem valóság és már soha nem is lehet az. 😥
2020. okt. 27. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ha elolvasod, egy jó szót nem írtál róla.
2021. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!