Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhidegülést éltél már át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülést éltél már át?

Figyelt kérdés

Milyen jelekből jöttél rá hogy ami koztetek történt

az elhidegülés - és nem csak a megszokás? Mi okozta a problémákat?


2020. okt. 28. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Én még soha. Nem is èrtem nem i ismerem még ezt az èrzèst pedig sokat jön szembe ilyesmik hogy eöhidegültek egymastol azert szakitottak stb.


En ha nem érzek semmit egy kapcsolatban akkor eleve az elején sem éreztem semmit, csak belementem.

2020. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez nagyon jó, elgondolkodtató kérdés, sosem éltem át ilyet. Sosem változtak az érzelmeim egy kapcsolat során
2020. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első exem. Én 32 F, ő 25 nő. 1 év után egyik éjszaka közlik velem, hogy elmúlt a varázs, nincs közös pont, nem vagyunk egyformák, nem olyan már a kémia köztünk mint 1 éve, elbizonytalanodott (egyik ok, mert én 2 naponta 1 szer akart szexelni, ő naponta 3 szor). Visszasírtam magam, mert szerettem. De inntől időzített bomba volt a kapcsolat. Még fél évig ment, mire kidobott.
2020. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
közli
2020. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Az elhidegülés azt jelenti, amikor már nem érdekel mit csinál, jobb is, ha nem jön haza, ha meg otthon van minden megmozdulását úgy érzed, hogy azért van, hogy bosszantson.
2020. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon sokféle oka volt. Legfőképp az érdeklődési köreink eltávolodása, kevesebb dologról tudtunk beszélgetni.

Ezen felül hisztis lett, mindenen megsértődött, amit máshogy gondoltam, csináltam.

A vége fele már nem szóltam hozzá, mert vagy nem érdekelte a mondandóm, vagy megsértődött rajta. De emiatt is haragudott, hogy nem beszélek vele, szóval patthelyzet. Voltak próbálkozásaink újra egymásra találni, lett belőle pár szép nap, de hosszú távon nem ment sajnos.

2020. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Alig volt már szex, idegesítettük egymást. Már az is zavart, ahogyan evett, vette a levegőt..... Nem érdekel már mit mond, nem hoz lázba sem. Jobb egyedül, mint vele.

Az oka valószínűleg az volt, hogy túl sokat alkalmazkodtam hozzá, miközben ő hozzám nem sokat. És mint kiderült, sosem gondolta, hogy én vagyok a nagy szerelem az ő életemben. Én csak egy kisebb szerelem voltam...

N

2020. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen. nem foglalkozott velem, megszokássá vált,hogy együtt élünk, olyan volt mintha a lakótársam lenne. csak én próbálkoztam tenni valamit kettőnkért..egyre jobban eltávolodtam tőle, a végén már semmit nem éreztem. se jót, se rosszat. csak a nagy semmit.
2020. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő hidegült el tőlem a seggfej apja miatt akit hagyott közénk állni.


Egyre bunkóbb lett, piszkálódó, erőszakos és türelmetlen volt. Érzéketlen volt az érzéseimre és arra ha megbántott, nem figyelt oda a velem szemben használt szavaira sem. Például egyszer azt vágta hozzám, hogy nem tudja miért van még velem. Észre se vette, vagy már kicsit sem érdekelte, hogy majdnem megfulladtam a szavaitól. Akkor sokat sírtam is. Az sem hatotta meg.


Aztán a szavaival élve "elvolt" a kapcsolatunkban. A tényleges szakításunk előtt egyszer már majdnem megtörtént, ha akkor én nem ragaszkodom hozzá, neki teljesen mindegy lett volna, a végkimenetel, akkor is megkaptam, hogy "tőlem függ".


Én magam még nem hidegültem el senkitől. Tőle sem, mialatt ő kiszeretett belőlem, én egyre jobban és egyre igazibban szerettem. Sajnos.

2020. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!