Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Válófélben vagyok. Kialakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok. Kialakult egy szerelem a kollégámmal, aki évek óta ezt várta.10 hónapig tartott a kapcsolat, azt mondta, kitart a végsőkig, ám egy mondvacsinált ok miatt dobott. Teljesen belebetegedtem, mit csináljak? Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Minden szépen működött, hirtelen történt az egész, és nem tudom mire vélni. Velem tervezte a jövőt. Nap mint nap találkozunk a munkánk során...Mi lehet a valódi ok? Hogyan hódíthatnám vissza? Más nő, tudom hogy nincs, és látom rajta, hogy nem közömbös irántam.

27/N


2019. júl. 11. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Lehet megunta a dolgot.

32/f

2019. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is megunta ezt a "válófélben vagyok" dumát.
2019. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Hogy döntesz melyik kell.Ha a szerető akkor vâlj el.Bár sztem így is ùgyis azt kellene tenned.Azt unta meg,hogy kényelmes hâzaddágban élned,vele meg "játszadozni" ùgymond.
2019. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De már elindult a per. Mindent megtettem érte. Csak még a válást nem mondták ki.
2019. júl. 11. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Addig izgató egy nő még párja van. Elválik már nem akarja nyűgnek a nyakába venni. Nekem már akkor van ezer mondva csinált okom, megemlíti a nő, hogy elfog válni.
2019. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Párszor megdugott, de valószínűleg ennyi elég volt belőled. Jöhet neki az új játszótárs. A végsőkig kitart, meg jó ágybavivős duma volt. Jól be is dőltél neki.
2019. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Túl sokáig húztad...

Egy válás 1 hónap, nem pedig 10. (szüleim váltak, 2 tárgyalás elég volt hozzá)

2019. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is sokáig húztad a dolgot. Úgy érezhette, hogy csak hitegeted, játszol vele.


És talán abban is lehet valami, amit a 6-os mond.

2019. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem miatta válok. Ő még nem volt az életemben, amikor beadtam a keresetet. A per pedig azért húzódik, mert a férjem nem akar a házból kimenni.
2019. júl. 11. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:

A te házadban lakott a csávó? :DDD



Are you serious?

2019. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!