Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítas ennyire megváltozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítas ennyire megváltoztathatja a férfiak személyiségét?

Figyelt kérdés
Két éve szakítottam exemmel, 9éves kapcsolat volt, és sajnos nagyon megviselte. Nekem sem volt könnyű, de meg kellett tennem, mert elmúlt "tűz". Azelőtt mindenkivel kedves srác volt, jóindulatú és szerény. Most úgy hozta a sors, hogy 3hónapja egy cégnél dolgozunk, és nem ismerek rá. Teljesen megváltozott, arrogáns és szarkasztikus lett. A többi kollégát is terrorban tartja, szinte mindenki fél tőle, ha véletlen valami apró hibát ejt a munkában akkor nem mernek a szeme elé kerülni. Velem különösen kegyetlen, és mogorva. Első héten pont ő tanított éngem a munkában, de olyan hangnemben magyarázott mindent, hogy nem is mertem visszakérdezni amit nem értettem. Később elrontottam valami apróságot (talán a harmadik munkanapon) és 3másik kollége előtt üvöltött velem, hogy miért nem kérdezem, ha valamit nem tudok.

2020. dec. 1. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Tipikus lúzer pöts. Kis hatalomhoz jut, aztán már is azt hiszi, ő a király. Majd valaki helyre teszi.
2020. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a munkahelyen a szakítás előtt is ilyen volt.
2020. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Barmi okozhat ilyet, megdoglott a kutyaja, uj baratnoje van, de azzal epp nem jon ki a lepes, stb. De ilyen elofordul masokkal is, nem torvenyszeru, hogy valaki ilyen lesz. Kifejezetten rossz otlet odamenni dolgozni, lathatoan nem fogja vissza a duhet veled szemben sem, de amugy sem dolgoznek olyan helyen, ahol ez a modi.
2020. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem se miattad lett ilyen :D irigylem az önbizalmadat LOL
2021. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!