Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni külön költözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni külön költözés hogyan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 éve vagyok együtt a párommal akit nagyon szeretek, május óta együtt is élünk. Azonban mióta összeköltöztünk valami nagyon megromlott ( végül is ahogy a mondás tartja, lakva ismerszik meg az ember). Én nekem a szívem szakad meg ha arra gondolok hogy a legjobb megoldás lenne a szakítás mert tényleg szeretem, DE nem vagyok vele boldog. És hiába próbálom vele megbeszélni a gondjainkat, őt nem érdekli, pedig azt mondja szeret. Ezt el is hiszem neki, csak sajnos két teljesen más emberek vagyunk. Szeretnék elköltözni tőle, már nincs erőm menteni a menthetetlent. A szüleimhez vissza tudnék költözné bár már a szobám nincs meg. Csak annyira félek, rengeteg cuccom van amit vissza sem tudnék vinni mert a szüleim egy kis lakást bérelnek. Sajnos egy lakás kibérlése számomra nem megoldható. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tett? Nekem mit kéne tennem?

2020. dec. 5. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoba bérlés?
2020. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lakásos/munkásszállós meló?

Kolesz szoba bérlése?

2020. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel külföldön élek egyik sem megoldható. A szüleimhez tudnék visszamenni ( ők is itt élnek ), csak tényleg rengeteg bútorom van, konyhai stb dolgok, ezekkel nem tudnék mit kezdeni. Vicces de talán csak ezek amik visszatartanak.
2020. dec. 5. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A cuccoknak raktár bérlés?
2020. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Raktár bérlése.

Selejtezés, felesleges holmik eladása/kidobása.

Bútorok eladása

Szülőknél spórolásba kezdés.

Saját talpra állás.


Kezdj neki, Felnőtt ember vagy, nem lehet úgy életet vinni, hogy pasik nyakára költözöl és nincs B opció, ha betör a krach. Pénzügyi stabilitás kell.

2020. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha neki szüksége van a cuccokra, beszélhetnél vele, hogy fizessen értük valamennyit és otthagyod neki.
2020. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Add el a bútorokat, vagy bérelj bútorozatlan lakást és keress magad mellé lakótársakat.
2020. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Add el a cuccokat. Vagy a pasinak (nyilván jutányos áron) vagy idegeneknek az interneten.

Ha égbe a ház, akkor is maradnál, mert drága volt a konyhapult?

2020. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó végül is igazad van, ezzel kicsit megmosolyogtattál :)
2020. dec. 6. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:

A bútorokat el kell adni, az egyéb felszereléseket pedig vagy bedobozolni és elfér egy szoba sarkában, vagy szintén eladni.

Vissza lehet kötlözni a szülőkhöz, de én max annyi időre terveznén ezt, amíg nem lesz elég pénzem egy szoba bérlésére valahol máshol.

2020. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!