Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csekkol instagramon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csekkol instagramon?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 hónapja szakítottunk, 1 hónapja pedig véglegesen megszakítottuk a kapcsolatot, mivel neki új barátnője lett azóta.

Ma láttam, hogy megnézte a storymat, a régebbiek közül pedig reagált is egyre.

Most ez mi kérdem én???

Egy hónapja még ő rázott le, hogy hagyjam békén, ne keressük egymást, mert neki alakul valakivel és én csak bekavarok.

Állítása szerint már akkor túl volt rajtam. Akkor miért nézeget mégis közösségi médián? Gondoltam arra is, hogy csak kiváncsi, hogy mi van velem, de akkor miért kellett üzeneten keresztül reagálnia a storyma? (A reagálás üzenetben jelenik meg)

Plusz ő az az ember aki ha egyszer lezárta a kapcsolatait, onnantól kezdve őt pont nem érdekli, hogy a másikkal mivan.



2020. dec. 22. 17:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, h az uj csajjal nem megy minden flottul es maszna vissza hozzad
2020. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!