Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam egy nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy nárcisztikus személlyel?

Figyelt kérdés

A kérdés főként arra irányulna, hogy nárcisztikus volt-e a barátnőm. Mert utólag úgy gondolom igen. Barátaimmal külön programra, ha elmentem mindig jött a "persze érezd csak jól magad nélkülem.."

A kocsiban az ő zenéjének kellett szólnia, ha egy sztorit nélküle kezdtem el tehát (pl:képzeljétek én meg...) akkor sértődés, hogy ő nincs megemlítve.

Mindig a figyelem középpontjában kellett lennie.

A legkisebb munkára is dicséretet várt, vagy magát dicsérte.

Elég sok embert elmart maga körül.

Ha korábban szakítottunk, könyörgött, hogy mindennél jobban szeret, de közben másokkal is flörtölt.

Végül már egy kedves szava sem volt, ezért véget vetettem.

Többször hazudott és átvert korábbi kapcsolati témákkal és egyéb dolgokban is, hogy a sztori az ő javát szolgálja.

Megvisel a szakítás, de egész végig nem láttam át, hogy mi történik velünk a rózsaszín körtől. Azóta új kapcsolata van, vajon változik és csak én hoztam ki ezeket a viselkedesformakat belőle? Vagy ez ténylegesen narcizmus?

25f, ő amúgy 22.


2020. dec. 28. 19:08
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
80%

Ez nem nàrcizmus. Csak egy hye pitsa.


Nyugodtan vedd úgy, h még a mandàtumod alatt is dugott a màsikkal.


Ne akadj fenn rajta, ereszd el.

2020. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Valoszinuleg az. Ne magadat hibaztasd.
2020. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember soha nem fog megváltozni.

Örülj hogy megszabadultál tőle.

Volt hasonlóhoz "szerencsém".

2020. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt mi honnan az istenből tudjuk. Lehet, hogy nem csak a te ömlengésedet kellene elolvasnunk hanem az excsajod véleményét is. Lehet, hogy éppen te vagy a nárcisztikus és nem bírtad elviselni az ő igényeit. Ennyiből nem lehet megválaszolni.


Az egy külön kérdés, hogy vajon mi a fenének írsz ki ilyen kérdést? Jobban fogod érezni magad ha elkezdjük köpködni a csajod, hogy milyen nárcisztikus volt? Mert ez elég nárcisztikusan hangzik.

2020. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra voltam kíváncsi. Nem érzem jobban magam, ha köpködve van.
2020. dec. 28. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek nincs tapasztalata a barátnőddel de ahogy írtam az ő verziója is érdekes lehetne, hogy te pl milyen voltál a kapcsolatban.
2020. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat!
2020. dec. 28. 19:26
 8/8 anonim válasza:
Egyetertek a 4es valasszal.
2021. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!