Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebből lehet újrakezdés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet újrakezdés ?

Figyelt kérdés

A párom egy hónapja szakított velem mert hogy nem érzi már azt amit régen és hogy egyedül akar lenni, munkát akar keresni és megtalálni a helyét a világban. Szakítás után 1 hétig nem beszéltünk aztán ő keresett hogy találkozni akar mermár nem bírja. Találkoztunk és beszélgettünk, sírtunk és 15percig egymást öleltük de a döntésén nem változtatott. Azóta minden nap írunk messengeren egymásnak és egyikőnk se szeretné elveszíteni a másikat. Azt mondta hogy nem tudja mit érez irántam de most kicsit barát akar lenni.

Ebből szerintetek idővel lehet valami?

9 hónapig voltunk együtt és minden remek volt és a jövőnket terveztük én 21 éves lány vagyok ő 24 éves fiú.



2021. jan. 5. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Nem
Felejtsd el
Legyél a barátja
Igen
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindketten akarjátok, akkor igen.
2021. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ebből nem lesz semmi, kapcsolatot nem akar veled. majd idővel megpuhít, hogy azért dugni járjatok össze.
2021. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"munkát akar keresni és megtalálni a helyét a világban"

tipikus bullshit szöveg. Munkát párkapcsolatban is kereshet. "Helyét a világban" meg annyit jelent, hogy melletted nem jó, más kell neki.

2021. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as válaszoló igen ezt én is említettem neki hogy melót kereshetne mellettem is de az a kifogás hogy most tanulni akar be is iratkozott egy suliba és tanulás mellett nem lenne idő egymásra. Új kapcsolatot meg nem akar mostanában.
2021. jan. 5. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót élek át. Szerintem csak nem vagyunk elég fontosak nekik. Ha igazán szerelmesek lennének, fel sem merülne bennük, hogy szakítanak. Így valami nem oké, kell a levegő, szabadság, de nem is akarnak elengedni, mert azért mégis jobb, mint a semmi. Szerintem nem kéne ebben döglődni, el kéne engedni. Ha igazán akar rendes kapcsolatot, majd jön.

Mert hogy mindez csak kifogás: munkát, sulit lehet csinálni kapcsolat mellett is, hülyeség, hogy nincs egymásra idő. Ennyi napi szociális interakció kell egy átlag embernek, döntés kérdése, hogy velem, és/vagy családdal/barátokkal tölti.


Bármennyire is nehéz, az eszeddel te is tudod, hogy nem jó ötlet belekapaszkodni, el kéne engedni. :(

2021. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj ismerősöm, őt egy olyan szöveggel offolta a pasija, hogy tanulnia kell az érettségire.. ez olyan mint ez a munkás szöveg. Ha akarna rád időt fordítani és veled lenni, akkor megoldaná, így csak talonban tart hogy ha úgy alakul legyen kit dugnia.
2021. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval én azt javaslom, most tartsd a távolságot. Idővel lehettek barátok, de ne járjatok úgy össze, csak rendes barátság határokkal. És ha igazán fontos vagy neki, lehet kapcsolat is akár egy nap, de ahhoz neki kell döntenie és ezt kinyilvánítania és nem jönni a kifogásokkal (mint ahogy most teszi). Erre csak akkor van esély, ha komolyan képes lesz elköteleződni. De lehet, veled sosem lesz az, mert valamiért mégsem te vagy neki az igazi. Ha az lennél, valószínűleg most se akarna szakítani.


Legjobb ha most lezárod, és eltávolodsz, nem futsz utána, mert akkor azt érzi, tartható ez így, miközben te csak szenvedsz. Döntenie kell, ehhez meg kell mutatnod az alternatívákat. Kapcsolat vagy idővel(!) szexmentes barátság. De nincs csiki-csuki, tiszteljen ennyire.

2021. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alkalmi dugás lesz belőle, ha épp olyan kedve van. A "maradjunk barátok"kal bebiztosítja, hogy te reménykedj az újrakezdésben és ne tudj továbblépni érzelmileg, aztán ha viszket a farka felkeres.
2021. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5. Teljesen igazad van és tudom hogy el kellene engednem de a lelkemnek valahogy moat így még jobb. Nehéz felejteni
2021. jan. 5. 20:34
 10/12 A kérdező kommentje:
7. Igen csak a barátja akarok lenni nem szeretnék extrákat nem fogom hagyni hogy kihasználjon. És tudom hogy el kellene távolodnom de most még nehéz
2021. jan. 5. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!