Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebből lehet újrakezdés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet újrakezdés ?

Figyelt kérdés

A párom egy hónapja szakított velem mert hogy nem érzi már azt amit régen és hogy egyedül akar lenni, munkát akar keresni és megtalálni a helyét a világban. Szakítás után 1 hétig nem beszéltünk aztán ő keresett hogy találkozni akar mermár nem bírja. Találkoztunk és beszélgettünk, sírtunk és 15percig egymást öleltük de a döntésén nem változtatott. Azóta minden nap írunk messengeren egymásnak és egyikőnk se szeretné elveszíteni a másikat. Azt mondta hogy nem tudja mit érez irántam de most kicsit barát akar lenni.

Ebből szerintetek idővel lehet valami?

9 hónapig voltunk együtt és minden remek volt és a jövőnket terveztük én 21 éves lány vagyok ő 24 éves fiú.



2021. jan. 5. 19:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Döntse el mit akar!! :)

Ne várj rá...

2021. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5 és 7 vagyok. Ha gondolod, írj privátban, segítsük egymást. Nekem is nehéz, ha vele beszélek, a barátok tudnak hatni az eszemre. Én is tudom ezeket a lelkem mélyén, de mondani könnyű...
2021. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!