Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom depressziós, ürességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom depressziós, ürességet érez irántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy ehhez hasonló kérdést még régebben, de annak nem tudom mi lett a vége. Segíteni szeretnék neki, most lennénk egy évesek. Minden jól ment addig (szerintem) amíg el nem veszítette a munkáját, megkezdődött a válása és az azokkal kapcsolatos stressz. Új életet kellett kezdenie, elkezdett építkezni, és hirtelen minden megváltozott, főleg a korlátozás után. Egésznap a tvt bámulta, nem nagyon hozta lázba semmi, szinte ki sem tudtam rángatni 1-2hónapig. Ő nem ilyen...

Kibukott belőle, hogy szakítani szeretne, mert rajött, hogy nem érez irántam semmit, amiről kiderült, hogy valójában üresség érzése van. Kimegy külföldre dolgozni, azt mondta, hogy miután össze tudta magát szedni, jöhetnek az érzelmek. A kettőnk helyzete már valóban kilátástalan lenne? Vagy hagyjam ,,magára”, és mondjuk egy idő után vegyem fel vele a kapcsolatot újra?



2021. jan. 8. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel te nem tudsz mit kezdeni. Nem hiszem, hogy ez biztos depresszió, inkább változást, izgalmat akar az életébe és fél újra elköteleződni, márpedig az lenne veled a következő lépcső. A depressziósoknak nincsenek terveik, reggel inkább ki sem szállnak az ágyból, mert nincs értelme. Szerintem ő most úgy érzi, veled már tudja, mi vár rá és így minden unalmas. Most az a kérdés, hogy hagysz-e neki "levegőt", hogy "éljen" és várod valameddig, mert ez csak egy szakasz, amikor fel kell dolgoznia a válást meg a munkahely-váltást, vagy nem várod meg.
2021. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége. Engedd el békében. Nem egyirányba negy az utatok.
2021. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el bátran
2021. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a legdurvább depresszióját élte eddig, de észreveszi az ember saját magán, illetve a környezete is rajta a változást. A barátaival sem foglalkozott, pedig ő egy közösségi ember. Olvasva nem nagy dolog ami történt vele, de türelmetlenebbül is állt már sok mindenhez. Benne voltam, rossz volt látni, hogy igazán szenved a nagy változás miatt. Nem egy olyan ember aki könnyedén váltogatná a partnereit, de azt mondta, hogy most muszáj magára koncentrálnia. A nőkre nem is tudna, mert nagy nyomot hagytam benne, elmondása szerint, és sokáig nem is tudna másra nézni. És bármimet rátenném arra, hogy nem az az ember aki üres szavakkal dobálózik
2021. jan. 8. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem más nőkre akar nézni (rögvest), hanem ezt az életet nem akarja, ami veled van/lehetne. Gondolom, valami kihívást keres meg elismerést.
2021. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Őszintén átbeszéltük ezeket, nem velem van a baj, hanem szerinte (is) rosszkor botlottunk meg egymásba. Semmire nem vágyik abszolút azon kívül, hogy újra egyenesbe jöjjön független férfiként. Szimplán vágyik egy kis magányra, amit megtudok érteni. Nos, én hiszek neki, tett érte.
2021. jan. 8. 10:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Hozzászeretném tenni, hogy a változás akkor jött, amikor minden pénze elfogyott
2021. jan. 8. 10:26
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Ez van, sajnálom. Nőként legalább jó esélyeid van arra, hogy egy jó sráccal kezdj el ismerkedni, aki a tenyerén hordoz.
2021. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam depressziós, hidd el, ez nem zárja ki, hogy szerelmes legyen.

Inkább az van, hogy megbánta a válást, rájött, hogy más nővel se jobb, mint a volt feleségével, sőt. De visszacsinálni nem lehet.

Úgyhogy most mindent maga mögött akar hagyni, és teljesen új életet kezd. Külföldön anyagilag is össze tudja magát szedni, és fizikailag is el tud távolodni. Le kell zárnia a házasságát. Lélekben még nem vált el.

2021. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, 3 éve nincsenek együtt, utálja a volt feleségét. Inkább azt bánja, hogy rossz embert vett feleségül
2021. jan. 8. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!