Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszabb párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb párkapcsolat után hogy bírtátok szex nélkül?

Figyelt kérdés
Mi volt a leghosszabb idő, mire újra lefeküdtetek valakivel? Nem volt utána gond az ágyban önbizalom, stb. terén?
2021. jan. 19. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem bírom jól. Aki jól bírja, az valamivel kompenzál, kisállatokkal, vagy a házimunkát viszi túlzásba, stb. Nem kell szégyellni, egészséges dolog a szex, az ölelés, a tárkapcsolat (a megfelelő partnerrel). Akinek erre nincs igénye, az csak kompenzáljon. Én inkább párt keresek, ha nehéz is.
2021. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
párkapcsolat, nem tárkapcsolat:) 11-es voltam, elgépeltem:)
2021. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
11-es, ez pontosan így van! Én is nagyon rosszul bírom, sok éve vagyok apáca, és csak azért nem döglöttem még bele a hiányba, mert nyáron magamhoz vettem 2 kutyát. De így is majd' szétrobbanok a frusztrációtól. Ezt csak az bírja jól, mindenféle kompenzáció nélkül, akinek alapból a béka feneke alatt van a libidója.
2021. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2 hónap volt amit bírtam egyhuzamban szex nélkül, utána muszáj volt alkalmakra mással lefekudnom. 25n
2022. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9 hónap telt el kettő között.
2022. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A szakítás annyira megborított, hogy 3 hónapig eszembe sem jutott a szex.


Végül kb. 2 év 2 hónap után szexeltem újra, mert nem vagyok képes párkapcsolaton kívül mással szexelni.


Egy idő után teljesen hozzászoktam, hogy nem szexeltem x ideje, picit izgultam az új párommal az első együttlétnél, de minden rendben ment.

2022. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!