Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon a volt kedvesem elátkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a volt kedvesem elátkozott, hogy szakítás óta minden bajom?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, de nem önszántamból. Egy tőlem 8 évvel idősebb lánnyal voltam együtt 2 évig. Én 27 vagyok és otthon lakok a szüleimmel. Viszont ők el tiltottak tőle mert egy elvált egy gyerekes nő. Semmi más bajuk nem volt vele mert egyébként nagyon szép, okos, jól kereső állása van, teljesen önálló. Én meg mivel félek egyedül talpra állni az életben nem mertem hozzá költözni mert akkor már lenne kiadásom. Megszoktam hogy otthon anyámék nem kérnek semmit se a rezsibe se a kajába. De mondjuk ha a szüleim ennyire nem vergődtek volna azért mert már házas volt akkor bele vágtam volna az együttélésbe. Mióta szakítottam vele ezért, azóta minden bajom lett. El törtem a kezem, be csipődött a derekam, folyton fáj a fejem, foltok jöttek ki a bőrömön. Lehetséges hogy átkot szórt rám a volt szerelmem?

2021. jan. 25. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád mit mondott?
2021. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem az átok a bajod, hanem az, hogy elb.sztal egy jó nőt, azért mert egy felnőtt testbe zárt gyerek vagy, aki még egy villanyszámláért sem kész felelősséget vállalni. Edd meg, amit főztél. Ha majd a szüleim nem lesznek, mi lesz veled? Mi lenne, ha felkötnéd a tököd, és elkezdenél élni, mondjuk felnőtt ember módjára?
2021. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem megatkozott. Black fridaykor a kannas kecskever is akcios volt, siman rendelhetett belole par gallonnal. Nyugi, csak 7*12 holdtolteig hatasos, mindjart lejar.
2021. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmiféle átok csak gyerekes vagy, azért egy elvált gyerekét egyedül nevelő és magát teljes mértékben ellátó nő nem egy kisfiút akar maga mellé hanem egy társat akire támaszkodhat és akire számíthat mert nincs könnyű élete. A reakciója kicsit durva volt de valamilyen szinten érthető. Az hogy nem áll fel pedig szintén érthető. Túl vagy egy szakításon, magad alatt vagy, nem kell annak 5x állni egy nap. Nekem mióta az exem kidobott nem áll fel csak a hajnali kötelező van meg. Nem történt olyan régen kb 3 hete de élni sincs kedvem úgyhogy az érdekel a legkevésbé. De javaslom hogy költözz el a szüleidtől, kezdj önálló életet és nőj fel végre mert ennek nem lesz jó vége ha továbbra is így viselkedsz. Ez most tanulópénz volt. Vedd komolyan innentől mert az élet nem vicc. Egyszer van rá lehetőséged akkor használd ki.
2021. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Egy idióta vagyok. Még egy ilyen nő nem fog szóba állni velem. Túl jó volt hozzám és szeretett. Én meg egy gyáva nyomorék vagyok.
2021. jan. 26. 22:51
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy se gyáva se nyomorék, csak még gyerek vagy fejben. Ha jól sejtem egyke vagy. 27 évesen azért én nem engedném hogy a szüleim beleszóljanak az életembe. Ez most egy nagy pofon volt az élettől és én a helyben nagyon elgondolkoznék hogy végre elköltözzek a szüleimtől. Ezt a nőt pedig hagyd. Elk*rtad. Ezen nincs mit szépíteni. De lesz még lehetőséged az életben.

Sok sikert!

2021. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!