Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal a dühkirohanásai miatt, de nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

27éves srác vagyok párom 26 éves

Szakítottam a párommal a dühkirohanásai miatt (6évet voltunk együtt)

Sajnos az utóbbi időben finoman szólva szart a fejemre. de féltékeny az tudott lenni... mutassam a telefonom így úgy..de ő nem mutatta...ebből volt is egy vitánk aminek következte képen annyira kiborult, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött..üvöltötte megöli magát miattam..késsel rohangált szétvágott minden közös dolgunkat.. flüssöket ..lefejezte földhöz vágta széttörte amit vettem neki karácsonyra .stb..(hozzáteszem az utóbbi időben eléggé sűrűn fenyegetőzött azzal, hogy megöli magát..és küldjem el ha nem akarok vele lenni..most, hogy tényleg elküldtem elméletileg majd belehal a fájdalomba .(együtt laktunk) hogy hazaköltöztettem anyukája előtt is előadta, hogy ő megfog halni annyira szeret stb..

az a baj én is szeretem..de ezt a folytonos öngyilkossággal való zsarolást..stb nem bírom.. mondtam neki menjünk el orvoshoz oda nem akar..és belefáradtam.

szerintetek megfogom bánni a döntésem?



2021. jan. 31. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szereted, ez kétségtelen. És valószínúleg ő is téged. Van olyan, hogy nem hallgatunk a józan eszünkre, és próbálunk a lehetetlennek túnő dologért küzdeni. Ha úgy érzed, megér neked Ő annyit, akkor ultimátumként ajánld fel szaksegítség bevonását. Hátha mégis meggyőzhető.
2021. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Idővel jobb lesz.

Ha békét szeretnél az életedbe, nyugalmat, akkor eszedbe se jusson visszafogadni.

2021. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha fenyegetőzik röhögd ki.

Én mondtam már ilyennek, hogy csak azert mondja ezt mert béna szardarab és nem mer szembenézni a valósággal.

Ha megteszi akkor tényleg az volt. Ha nem teszi akkor meg hiteltelen.

A vége az hogy ígyis úgyis kiléptetem az életemből azt boldoguljon ahogy tud élve-halva.

2021. febr. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!