Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Javasolnátok nekem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javasolnátok nekem valamit, ami segíti az elengedést : ( ?

Figyelt kérdés

Már hónapokkal ezelőtt szakítottunk, zero contact van, de mégis mindig van valami, ami felkavar.

Példál az egyik ismerősőmről kiderült, hogy az exem új párjának tesója, tegnap kitett egy képet, amin látszik a háttérben az exem és ez nagyon felkavart. Rossz volt látni, hogy ott van az exem náluk..

Azért szakítottunk, mert az exem a hátam mögött kavart a jelenlegi párjával, de ez mindegy.. aki a kollégája, tehát ki tudja, mióta voltam hülyének nézve.

A szakítás óta keresett már az exem, sajnálkozó és megbánó üzenetekkel és mindenáron azt akarta, hogy legyünk jóban, de elhajtottam persze. Akkor az is felkavart, mert nem hiába tiltottam le mindenhol, mégis pofátlanul megkeresett telefonon idegen számról.

Mostmár blokkoltam minden idegen számot is, erre szembejön velem egy kép egy olyan gyerekkori ismerősömnél, akiről kiderül, hogy a testvére az újoncnak. És én megint ott tartok, hogy ezt nem hiszem el, ennyire nem lehet kicsi a világ.


Nagyon rosszul vagyok még mindig lelkileg..:(

Olvastam már itt kommentekben, hogy sokaknak segítettek könyvek a témában.

Esetleg tudnátok nekem javasolni konkrét könyveket, videókat, amik az elengedésről szólnak?

Én úgy érzem, minden tőlem telhetőt megteszek, mégsem megy. :(


2021. febr. 16. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Olvass Rollo Thomasitol Rational male 1-2-3at
2021. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Keress masat, vagy probalj meg onkepzessel foglalkozni. Ezek segithetnek
2021. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megismertem valakit néhány hete, akivel jól érzem magam, de bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban is, mert szerintem nem jó ez így, hogy ilyen mélypontjaim vannak.. :(

Nem tudom, mi lenne a jobb, "kiszenvedni" még magam, vagy sodródni tovább.

Igyekszem ő rá koncentrálni, de belül nagyon nehéz ez nekem..

2021. febr. 16. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóan jártam, hátam mögött ismerkedett több visszakonyorges stb. Sok mindent nem tudok javasolni talán majd az idő.. na meg ha van kedved beszélgetni írj.
2021. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ennyire nem tudod elengedni az exed, legalább az új valakivel ne csessz ki, légyszi.
2021. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha az új ember tudja, hogy meg nem teljesen tudtad elengedni az előzőt, és el fogadja, akkor miért ne probalhatnak meg?
2021. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az új emberrel lassan haladunk és tudja, hogy sokat sérültem, de részletesen nem mentünk bele.

Mikor vele vagyok, minden rendben van.

Nyilván nem szeretném őt szivatni, úgy érzem, hogy működőképes lehet ez, ezt a harcot pedig magammal kell megvívnom.

2021. febr. 16. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Voltam hasonló helyzetben, lelkileg még ment a dolog, de mondjuk a fizikai kontaktnál, ölelésnél ilyeneknél mindig ugy éreztem, mintha megcsaltam volna:S Ezt nehezen értette meg az új, de elfogadta, és türelmes volt.
2021. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Meditálás közben fejlessz ki mentális technikákat rá. Válts tudatállapotot, onnan nézd, azt az érzést erősítsd.
2021. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!