Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
4 hónapja voltunk együtt. Általában mindig én utaztam hozzá, hogy tudjunk találkozni. Távkapcsolat volt. Az utolsó alkalommal hozzám jött, és nálam töltött majdnem egy hetet. Kijelentette, hogy neki nem tetszik a házam, depressziósnak tartja és emiatt nem akar többet velem itt lenni. Utazzak mindig én hozzá. Emiatt nem is segített nekem itt semmiben. Hisztizett a gáztűzhely miatt, tényleg semmi nem tetszett neki. Tényleg nem egy modern ház, de tiszta és nagy hatalmas kerttel. Egész héten próbáltam a kedvében járni, főztem neki, mindent megtettem, hogy jól érezze magát. Ezek után, hogy kijelentette többet nem jön ide, úgy éreztem, hogy megalázott és befejeztem vele. Szerintem nem tisztelt sem engem sem az otthonomat. Soha hasonlót nem csináltam az ő lakásában. Mindig segítettem neki, amikor nála voltunk. Mindenben. Szerintetek is jól tettem, hogy befejeztem ezzel a fiúval? Ha már most nem lehet számítani rá... és nélkülem döntött arról is, hogy Finnországba költözik. Meg se kérdezte, hogy mit szólok hozzá.

2021. márc. 8. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél!
2021. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Határozottan jól tetted.
2021. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jól tetted.


Jó, hogy nem húztad el tovább.

2021. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jól
2021. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Jól
2021. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Köcsögöket kidobni. Tiltsad, alázd!
2021. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Persze, az ilyeneket kukazni kell egybol
2021. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted! Nagyon remélem nem hoz össze a sors egy ilyen férfival.
2021. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jól tetted,ő téged egyáltalán nem érdemel meg,neki olyan emberre van szüksége mint ő maga,de le merem fogadni hogy akkor sem fogja magát észre venni.

Nincs veled semmi gond,biztosan nagyon aranyos és kedves is vagy,nem minden ember ilyen jó szívű és segítőkész mint te magad,ha folytatódott volna ez a kapcsolat továbbra is ki használt volna egyre jobban.

Aki szeret valakit tényleg az nem jelenti ki hogy ő soha többé nem megy oda,aki szeret valakit az általában szokott segíteni is legyen az akármi.

Ő egyszerűen nem érdelemt meg téged,túl nagy kincs lettél volna számára.

Én ha az ő helyében lettem volna még főzni és sütni is be álltam volna melléd,mivel szeretek a konyhában is lenni,igaz még kezdő szinten vagyok de biztosan nálad is tudtam volna sokat fejlődni.

Remélem egyszer egy ilyen kedves lány-nővel ismerkedem meg mint te vagy és boldogan élünk még meg nem halunk.

2021. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Sok más lehetőséged nem is lett volna így, hogy külföldre költözik. Mondjuk egy négy hónapos kapcsolatban szerintem nem csoda, hogy nem kérjük ki a másik véleményét ilyen horderejű kérdésben még.
2021. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!