Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komolyan ezért rakott ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ezért rakott ki a csajom, vagy ez csak egy indok?

Figyelt kérdés
Elvileg azért rakott ki a barátnőm mert szex közben mondta hogy hagyjam abba többször is, de azt hittem azért csinálja hogy izgasson, és utána mikor ő próbált elmozogni követtem a mozgását és csak akkor hagytam abba mikor megrúgott, bár azt sem értem mi volt a baj és minek rúgott meg. Elvileg fájt neki, de erre nem volt oka, mert óvatos voltam. Ezért rakott ki? Ez komolyan ekkora baj?

#szex #csaj #Szekítás
2021. márc. 11. 13:57
1 2 3
 1/25 Hellmano ***** válasza:
94%
Persze elmozog és te követed a toszómozdulatokkal az pont óvatos lehetett tényleg, ahogy írod :D
2021. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Valoszinuleg rovid a huvelye, en a mehszajat bokogetted idiota szar:)

Minek erolteted a szexet, ha lathatoan fogalmad nincs az egeszrol:)

Pacsi a baratnodnek h kidobott

2021. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Ritka egy paraszt vagy Te hallod! A lanyokkal finoman kell bánni, és ezt Te persze nem ertheted..

Van mikor egy idő után nem kívánja vagy faj neki, tiszteletben kell tartani!

Neked ez az egyszerű dolog sem megy, remelem talal nalad sokkal jobbat, aki úgy bánik vele, ahogy megerdemli szegény lány.

Igen, ezért rakott ki, minden normalis lány kirakott vna, örül h csak meg rúgott, mert meg két három pofont megérdemeltél volna!

2021. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"mondta hogy hagyjam abba többször is, de azt hittem azért csinálja hogy izgasson"

Teged az izgat ha baratnod lathatoan nem akarja?

Gratulalok apad nevelesehez

2021. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem értettél azon hogy állj le??????????????
2021. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben jogos volt, egy önző paraszt vagy.
2021. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Gyakorlatilag erőszakoskodtál vele, erre megkérdezed ez miért gond. Mikor fogják már fel a férfiak, hogy a nem az NEM. Nehogy már te jobban tudd mit akar...
2021. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem azért csinálja hogy izgasson"

Mivaaaaaaaan? :D

Mármint értem én, hogy ilyen létezik, de ott ALAP dolog előre megállapodni ebben, hogy igen, a "jujj hagyd abba" az a játék része, és egyértelműen megbeszélni kulcsszavakat amik azt jelentik hogy TÉNYLEG vége a mókának.

Ez nem így működik, hogy szól hogy rossz neki de reszelem tovább mer biztos nem gondolja komolyan......

Kérlek mondd, hogy ez csak troll kérdés.

2021. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
8 Itt egész egyszerűen annyi történt, hogy ő élvezkedni akart tovább a tiltás ellenére, mert le sem szarta mit mond a barátnője. Aztán utólag hozzáköltötte ezt a sztorit. Sajnos tényleg vannak ennyire önző, gonosz férfiak.
2021. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hivjak, hogy kapcsolaton beluli nemi eroszak.
2021. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!