Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felhívott az exem dicsekedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívott az exem dicsekedni, van okom szomorúnak lenni?

Figyelt kérdés

Pár napja felhívott, valamilyen indokkal. Én nagyon kíváncsi voltam és megkérdeztem mi van az új nőjével. 2 hete mentünk szét, és rá 2 napra már tetszett neki a csaj.

Ekkor elkezdte mesélni, tiszta nyálas szerelmes hangon hogy már találkoztunk, még pár alkalom és együtt is leszünk. A csaj annyi idős mint én állítólag 22, és szűz, ő lesz neki az első pasija. 100x jobb a jelleme és a természete mint az enyém. Mondtam neki hogy anno nekem is ezt momdtad, és mondta hogy igen aztán megismertelek.

Muszáj volt odaszólnom, hogy lehet a csajnak te vagy az első de nem te leszel az utolsó, ha megszakadsz akkor sem mert nem fog 1 pasi mellett megállni.

Ezen megsértődött, azt mondta én kárörvendő vagyok és milyen negatívan állok hozzá. A srác azt hiszi hogy ez a csaj lesz igazi. Rám is azt hitte, a srácnak én voltam az első nője, megakarta kérni a kezemet is csak idővel meggondolta magát.

Most boldog, éli világát.


Sokan mondták hogy ne aggodjak ez a rózsaszín köd elfog szállni, idővel kijönnek a valódi tulajdonságok és nem biztos hogy összeillenek, aztán ha szétmennek meg jönne vissza kuncsorogni akkor kell belerúgni egy nagyot.

Mondták azt is, hogy a csaj úgy se fog megmaradni egy férfi mellett, első szerelem mindenkinél elmulik utána jönnek csak az igaziak.


Mit gondoltok erről az egészről?

A számot tíltottam, egyáltalán nem keres. Teljesen a csaj rá akar fókuszálni.



2021. márc. 26. 06:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Pasizzál.
2021. márc. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Menj tanulni
2021. márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Sztem lepj tovabb te is, hagyd a fenebe a csokat
2021. márc. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lepj tovabb, csak meg akart szivatni.
2021. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nincs okod.
2021. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, direkt a véredet akarta szívni. Ha annyira odáig lenne érte, akkor nem veled foglalkozna. De ez téged ne érdekeljen, próbálj meg minden szálat elvágni és tovább lépni. Koncentrálj magadra.
2021. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Szint alapján osszeilletek.
2021. márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nincs okod szomorúnak lenni ha belegondolsz.

Elhiszem hogy nehéz szembesülni hogy új barátnője van, de fél év múlva is így érintett volna, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Az hogy ő kivel, mivel hogy van, az a te életedet igazából nem befojásolja.

Bár így érzelmileg is érinthet, idővel csak az egódat fogja borzolni, ha nem szakadsz le róla teljesen.


Az exemmel közös baráti társaságunk van. Elég nagy, szóval nem mindenki van mindig együtt, kialakulnak kis csapatok.

Már egy éve szakítottunk. 7 hónapja vagyok a jelenlegi párommal, mindenki nagyon bírja, teljesen beilleszkedett.

Még pár hónapja is visszahallottam, hogy utánunk kérdezősködik állandóan.

Nem érdekelt.

De most bejött valami új csaj a társaságba, és a többiek mesélték, hogy most közösen fikázzák a barátomat.

Először nagyon mérges lettem, mert ezzel számomra átképett egy határt, de pár barátom és a párom beszélt velem, és megértettem,

hogy igazából mi boldogok vagyunk, ha az a szerencsétlen a mi mocskolásunkban dagonyázik, az ő baja, igazából ezzel csak magának árt vele, nekünk nem. Nem kell vele foglalkoznom, fokuszáljak az én, a mi életünkre.

El is engedtem.


Nem kell egyből bepasiznod, előbb egészségesebb túllépni az elözőn, különben csak tovább viszed a kövi kapcsolatodba.


De azért sajnálom hogy ebben a helyzetben vagy, tudom hogy nem könnyű. De erős vagy, és az idő is segít.

2021. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Egyrészt: A mocskos k-va anyját az ilyen gyökérnek! Milyen viselkedés már ez? Még ha nem is igaz az új nő, akkor is ez mi a f*sz volt?


Tiltsd, töröld de kb mindenhonnan. Rá se nézz többé. Azt gyanítom, hogy a csaj nem is létezik, csak akart egy "lélektani győzelmet aratni". Kívánok neki hasonló bánásmódot a továbbiakra.

2021. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem érdemes szűz fiúval kezdeni, most már lett egy kis önbizalma és kiélheti kimutathatja igazi arcát.
2021. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!