Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Évekkel később felbukkanó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel később felbukkanó exek? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Mikor megkeres, mert "sokat gondol rád". Találkozni szeretne.


Kíváncsi vagyok, ki mit tapasztalt ilyen esetben.

Találkoztál vele?

Mi lett belőle?



2021. ápr. 20. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Unatkozik
Ló nincs, jó a szamár is
Csak kíváncsi, hogy mi van veled, semmi hátsó szándék
22 szavazat
1 2
 1/11 peca1000 ***** válasza:
85%

Kefèlni akarnak, vagy rájöttek, hogy nem is voltam olyan rossz, mint a rà következő palik.


Mostanában egyre gyakrabban keresnek fel facebook-on, győzöm kimagyarázni magam az asszony előtt :)

2021. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak szexet akarnak, mert épp nincs jobb.
2021. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak szex miatt
2021. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a titok? , engem még senki sem keresett fel, mert sikerült mindenkivel a legnagyobb haragban elválni :D
2021. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem az összes felkeresett eddig.
2021. ápr. 21. 00:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összes? Miért, hányan vannak?
2021. ápr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

imádom ezeket a válaszokat, nagyot nevettem egyik másik kommenten:D


engem az első barátom kihajított, visszakönyörögte magát, büszkeségből én küldtem el, erre egyből letiltott. amugy tök véletlenül jöttem rá honapokkal később, amikor a haverjaim kérdezgetettek róla én meg a faceboookját akartam mutatni. :D hál istennek lövésem sincs mit csinál azóta se.


a második az eltűnt, borzasztoan depis lettem. amikor már beletőrödtem az életembe, 1,5 év után keresett meg üzenetekkel bombázott. de olyan átlátszó kamu dumával inditott, nyilván gondolt rám egy ideje. komolyan mondom én nem értem 1,5 év,???!?! ő ahogy felbukkant úgy el is tűnt. borzasztoan felkavart.


a friss szakitás óta nem telt el még 2 hét, de nagyon gyakran felkeres. csak megkérdez a hogylétem felől. azért érdekes, mert a fiú akart véget vetni az egésznek. én elfogadtam, érvei mentén nincs lehetőség már arra, hogy megmentsük. ezért inkább itt is beletőrődtem, és nem keresem.

na de ő. még fel is hív. modnjátok meg miért? midnen egyes alkalommal belém mártja a kést amikor látom hogy keres. úgysem maradunk barátok, pedig szerintem az a célja, mivel a legutóbbi alkalmakkor mélységesen megbántott, próbál egy szintre vviszakapaszkodni, vagy nem tudom. remélem nem akar kivéreztetni mert úgy érzem már csak sajnálni tudom...

2021. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4-en.;)
2021. ápr. 22. 01:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is csak sex miatt keressnek fel, mert ha ló nincs jó a szamár is sokan ezt teszik sajnos.
2021. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hat kedves lanyok-fiuk,

Akit az exe amiatt keres mert lo nincs, Jo a szamar is, az legkozelebb enekelje a partnerenek az ismert slagert:


"Fekudj le egy lóval, de ne énvelem"

2021. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!