Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
Szakítás után 2 hétig nem beszélt velem semmi durva nem volt csak hagyjam stb. Nem kerestem. Nem nincs 3. csak gyereke van, szóval elmúlt két hét erre pár napja feloldott a facen és tegnap meg jött oda hozzám hogy nem akar haragban lenni. Én direkt nem kerestem bent mert úgy voltam nem lenne helyes. Aztán délután meg irt hogy nyilván hiányzol egyébként de már nem lehet ebből semmi. Aztán 20 percel később hogy nem lesz többé kapcsolat kozrunk (itt se nyomultam csak egy két kérdésre válaszolt nem kérdeztem hogy miért ne kezdjük stb) aztán meg azzal zárta a sorát hogy ettől függetlenül neki is nagyon rossz nélkülem.
2021. ápr. 21. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt? Ezt a katyvaszt nem.
2021. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Talán azt várja, hogy te teperj érte kicsit, mert jól esne az egojanak. De kapcsolatot már nem akar veled, hisz megmondta.
2021. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Mit nem értesz ezen? Érző ember. Veled már nincs jövője, de, mint ember nem akar teljesen kizárni. Hagyjad, majd szépen elcsitulnak az érzelmek.
2021. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is így vagyok az exszemmel. Nem utálom, szívesen hallok róla néha, még hiányozni is szokott, de a párkapcsolat nem működött. Érdekel mi van vele, még egy kávét is ihatunk, de nem akarom újra kezdeni, se lelkizni, se nosztalgiázni.
2021. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez oke ha viszlát van de akkor meg miért üti egyik szavával a másikat? Pláne hogy 2 héttel ezelőtt meg olyan módon esett nekem hogy az még férfi becsülettel is durva. Hogy elege van (úgy hogy semmi lényeges nem történt de már napok óta furcsa volt feszült stb4.) egyébként mostanában állandóan. Ezt egyébként még irts is hogy bármennyit alszik reggel fáradt feszült ideges.. Érthetetlen számomra. Már láttam ilyet nála akkor is úgy jó 4 5 napig hozzám se szólt.
2021. ápr. 21. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a büszkeségét akarja növelni, hogy hajtasz utána...ne engedj neki. Én voltam olyan jó szívű, hogy kicsikarta belőlem ezt utána semmibe vett. Érzelmileg leszív. Ne engedd! Én nagyon megbántam.
2021. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen érrendszeri én is gondoltam már csak úgy vagyok hogy egy kulso szemlélő lehet máshogy latja. Persze tudom hogy nem akar bár abszolút nem értem mi a baja mert konkrétan semmi olyan durva dolog nem történt. Egy kisebb vita semmi csinya szó vagy ilyesmi. Volt pár kapcsolatom 10 alatti számról beszélek s sehol nem volt ez. De hogy így nem akar úgy nem akar ez vilagos aztán meg hogy hiányzol egyébként,meg hogy nekem is rossz nélküled amúgy. Én se vagyok tökéletes persze, de ezt össze rakni hogy most mi hogy nekem eddig nem ment. Aki nem szeret annak nem hiányzok nyilván s nem is rossz nélkülem. Sőt akit nem szeretek annk nem írok, ő igen.
2021. ápr. 21. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy nő mindenre figyel! Elég ha elkezdi zavarni a járásod, vagy ahogy nézel, nevetsz...stb és egyszerűen már nem látja benned azt amit előtte. Most ő ezen megy keresztül. Soha nem fogja megmondani őszintén, hogy mi zavarja benned csak kihátrál. Azt szeretné, hogy teperj utána de ez a legrosszabb amit tehetsz. Próbáld meg ha gondolod de én megkímélném magam tőle. Sok sikert ettől függetlenül. Azért nem érted mert nem akarta, hogy tisztán láss. Te hagyd el őt míg megteheted.
2021. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő elhagyott nyilván mert ő lépett aztán most meg ez az oldala persze nehéz mert hiába ír bármit mert az ellenkezőjét teszi sokszor. Leirja hogy nem szeret 2 hét aztán meg hiányzom. De nem akar. Most láttam az előbb tiszta szomorú de előtte 2 órával meg rám koszon mosolyog...
2021. ápr. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!