Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tiltod? Honnan tiltod? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltod? Honnan tiltod? Sok szakítással kapcsolatos kérdésnél azt olvasom " tiltsd le"! Ez mire megoldás? Miért van rá szükség? Ki miért tette meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 06:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Átvert, megcsalt az exével, neki mdig más nő kellett épp. Aztán hol az exénél, hol nálam próbálkozott felváltva néhán havonta. Az ilyet jobb, ha az ember soha többé nem látja sehol.
2021. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy embert kellett letiltanom, mert durván zaklatott szakítás után. A másik két exnél csak simán kivettem az ismerősök közül. Ha nagyon akar, megtalálhat, de én már nem akarok vele semmilyen kapcsolatban lenni. Sokkal könnyebb túllépni, ha nem látom miket posztol, miután túlléptem meg már semmilyen szinten nem érdekel, szóval ennyi erővel minek legyen az ismerőseim között.
2021. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Mindenhonnan, de csak egyet tiltottam, mert még hónapok múlva is hülye okokkal rám írt és alig tudtam túllépni. Erre még 2 év múlva is volt pofája új profilról megkeresni. Ugyanez képes volt előtte egy haverja által is üzenni. Az összes tököm tele van vele.
2021. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem akartam tudni merre jár, kivel.

Fájt, h a legutolsó üzenetében azt írta, ő most már túl van rajtam és minden jót kíván.

Messengert tiltottam.

Bár utána még maradt az sms, viber....és én mindig válaszolok, mert hülye vagyok.

2021. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastam az öaszes hozzászólást. Van a msgeren olyan funkció, hogy némítás. Nekem egy ember van némításban, nem tapasztalom így.

Tíltást soae értettem. Ha hivogat, blokkolod a számát, az összes többi, csak üzenet, amit ha látod ki küldi, nem olvasod vagy félre rakod, hogy ne is lásd hogy ír.

2021. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Én tudom, hogy van némítás, de ettől még nyugodtan használja mindenki a tiltás funkciót, ha nem akarja az illetőt az életében. Úgy véletlen sem látja. Te nyugodtan némítgass.
2021. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!