Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki, hogy élte túl a szakítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy élte túl a szakítást, ahol mindketten szeretettétek egymást?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel közel 10éve alkotunk egy párt,mindketten a 30as évek elején vagyunk. Egyszerűen nem vagyok boldog mellette, és ő sem az. Megbeszéltük, normális hangnemben. Külön utakon folytatjuk, bár nagyon szeretjük egymást.

Közös albérletben lakunk, még nem tudjuk ki menjen, és hova, és mit vigyen magával. Nagyon nehèz.

Hogy lehet ezt túlélni? Mi a teendő? Még itt van, együtt alszunk, de már tudom nem sokáig. Egyedül leszek. Félek.

Kérlek adjatok tanácsot, aki járt már hasonló cipőben, hogy élte meg? Mennyi idő mire feldolgozom,ha egyáltalán fel lehet.



2021. máj. 27. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha annyira szeretitek egymást, miért nem próbáljátok meg megoldani, feldobni a kapcsolatot?

Az őszinte kommunikáció sok segítséget nyújthat. Beszéljétek meg, kit mi tenne boldoggá és figyeljetek oda egymásra.

2021. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha szeretitek egymást nagyon, akkor mindent meg lehet oldani, együtt közös erővel.
2021. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem vagytok boldogok? Mire vágytok? Erről kéne beszélni, hogy mire vágytok, mi az ami meg pont, hogy zavar, stb.

Beszéljetek. Kommunikáció nagyon fontos.

2021. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

10 év jó hosszú idő, ha van megoldás, akkor érdemes lenne megoldani!


Autót TV-t macbookot, hűtőt Te vidd!


Viccen kívül, ha békességben váltok el az mindig jó ;) felsz az egyedülléttől, hogy egyedül leszel mint a kisujjam. Éld meg a szakítást , dolgozd fel, hagyj időt magadnak, sírd ki magad a baratnőd vállán beszélj az erzeseidről. Még jó h nincs gyerek mert egy problémával tobb lenne most a nyakadon. aztán fokozatosan menj el pl kondi terembe és ha megélted a szakítást erzeseket, utána randizgathatsz, 30 as vagy elotted az élet semmi sincs veszve meg :P fel a fejjel!


U.i : ha fél egyedül aludni akk írj és átmegyek hozzád :P

2021. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ellentmondásokba keveredsz bele.


Ha szeretnétek egymást nem lennétek boldogtalanok. Ez már csak maximum baráti szeretet , és Megszokás!

2021. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ösnek igaza van.


Elhiszem, hogy szeretitek egymást, főleg 10 év együtt töltött idő után, de szerintem ennél erősebb szeretetet fogtok megélni mindketten - a következő párjaitokkal.

2021. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nehéz lesz. nekem 4 hete van vége egy 8 éves kapcsolatomnak és igen, nehéz. az első 2 hét a pokol... aztán jön a hol jobb hol rosszabb időszak. Nem tudsz semmit se csinálni. Én kikapcsoltam és hagyom hogy teljenek a napok. Igyekszem ismerkedni emberekkel, barátokat találni, de ez is csak addig segít amíg velük vagyok. Majd lesz valahogy :)
2021. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Bogtem, bogtem, aztan egyszercsak mar nem bogtem.
2021. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen irritáló viselkedéssel nem csoda, hogy nem működik ez a kapcsolat..
2021. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Irritatív viselkedés hosszútávon = érzelem mentes, frigid kapcsolat.
2021. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!