Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összevesztünk egy hete, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk egy hete, nem beszéltünk azóta. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

5 hónapja voltunk együtt, az elsö 4 hónap gyönyörű volt, szinte éjjel nappal együtt voltunk.

Az utolsó 1 hónapban nem volt minden zökkenőmentes, problémái lettek, amit nem tudott rendesen kezelni. Magyarán mindenért én voltam a hibás. Elképesztő gyorsan történt minden, észre se vettem, és közölte,hogy nem akar tölem semmit. Mai napig nem fogom fel.

Akkor pár nap után kerestem, de dühös volt, változatlanul én voltam a hibás mindenért.

Szeretem, rettenetesen hiányzik, nem tudom mit csináljak. Nagyon fontos volt ö nekem, és úgy éreztem én is neki.

Elengedtem, de belehaltam. Vajon keresni fog még? Vagy majd idövel keressem meg?

Köszönöm a válaszokat!


2018. okt. 7. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálhattál ami miatt kijelentette, hogy nem akar tőled semmit?


Adj időt neki, de a végtelenségig ne várj rá.

2018. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmit nem csináltam:) Lehetséges, hogy túl sokat voltunk együtt (szinte minden nap).

Tényleg nem tudok konkrét dolgot ami miatt igy viselkedett velem. Talán mindenből elege lett.

Nagyon nehéz, olyan mintha meghalt volna számomra :(

2018. okt. 7. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Én elhiszem, de biztos, hogy te is hibás vagy valamiben, nyilván meg is kellene beszéljétek.

Adj neki időt, de sokat ne várj ezzel.

Azért a férfinek is kell szabadság és jobban szeretnek szabadabban élni, mint azt gondolnánk. Tér kell nekik, persze abból sem túl sok de szerintem érted a lényeget

2018. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább abban reménykedj, hogy többé nem hallasz róla. Figyi, ez egy megbìzhatatlan ember. Neki van problémája, és rajtad vezeti le. Lábtörlő akarsz lenni? Azt akarod, hogy minden nemű önbizalmadat leépítse? Azt akarod, hogy minden szarèrt büntiből szakítson? Akkor kaparj csak nyugodtan. Hogy tudsz ezek után megbízni benne? Hogy tudsz vele akár csak egy programot is tervezni, ha ő bárnikor gondol egyet és bevágja a durcit? Milyen jövő vár rád mellette?
2018. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #4. Válaszolóval. Nekem is elég sok gondom volt/van de nem a barátnőmön vezettem le sőt sokszor nem is beszéltem róla ő vette észre és úgy mondtam el neki és megbeszéltük, ha neki volt valami probléma akár a munkában akár az iskolában támogattam bíztattam volt, hogy pár napig nem beszéltünk mert jobb volt úgy de sosem egymást okoltuk vagy szakítottunk emiatt. Milyen ember ez ? Hagyd a gcibe jön egy kis probléma és már le is lép téged okolva....
2018. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van....de ha szeretsz valakit, nem adod fel, és reménykedsz, hogy majd más lesz.

Egyenlöre számomra sokkal több volt a pozitív dolog, de az is lehet, hogy már nem is lesz folytatás.

De minden reggel úgy ébredek, hogy ez mi? Felfoghatatlan.

2018. okt. 8. 07:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt 4 szép hónapod. Legyél hálás érte, és lépj tovább. Nyilván ez most fáj, mert szerelmes vagy. De ez az ember sosem lesz a tàrsad. Még ha folytatjátok is, Te majd megfeszülsz majd, hogy megfelelj neki, ő meg boxzsáknak hasznàl majd. Soha, de soha nem leszel neki elég jó.
2018. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!