Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm kiszeretett belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyusok1 kérdése:

A barátnőm kiszeretett belőlem és szakított. Azóta el telt 1 hónap. Nagyon hiányzik. Van még vissza út?

Figyelt kérdés

2 évet voltunk együtt. Nagyon sok mindent megeltunk. 21 évesek vagyunk, egyetemisták. 1 hónapja közölte velem hogy már nem szerelmes belém, én ennél jobbat érdemlek. Hozzá tette, hogy a kapcsolatunk végére depressziós lett és szorongott. Már 2 hónapja benne volt ez, de nekem nem mondta . Én láttam rajta amikor együtt voltunk, hogy baj van, de azt hittem az egyetem miatt, mert sok vizsgája volt illetve 3 heten keresztül húzták 3 fogát. Azt hittem ezert ilyen szomorú. Hétfőn volt a szülinapja oda mentem hozzá, vittem neki ajándékot. Beszéltünk egy negyed órát, de nem gondolta meg magát. Én persze elbőgtem magamat, mert nagyon szeretem. Azt mondja jár pszichológushoz, kezd jobban lenni, de egyedül szeretne maradni,illetve nem akar vissza menni olyan kapcsolatba ahol nem szerelmes.

2 év alatt rengeteg mindent ateltunk. Tervezgettunk dolgokat. De ő kiszetett belőlem.

Kiavancsi lennék a véleményetekre van e még esélyem? 2 hete nem tudok aludni, csak ragondolok. Zaklatni nem akarom egyfolytában. Talán várnom kéne, de meddig? Más nőre nem is tudok ranezni, nekem ő kell.



2021. jún. 20. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Ha nem szeret, azon nem tud változtatni, ez nem az a probléma, amin dolgozni lehet. Elmondta, hogy hónapokig vívódott, mire meghozta a döntést, csak téged ért váratlanul. Hidd el, hogy idővel elmúlik a fájdalom, és tovább tudsz majd lépni.
2021. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, hogy ezen tudnék változtatni. Kapcsolatunk végére nem tudtok sokat találkozni, heti 1x,ő tanult én dolgoztam. Úgy érzem emiatt jutottunk el idáig. Én kész vagyok ezen változtatni, több időt szeretnék vele tölteni.
2021. jún. 20. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De mit nem értesz azon, hogy ő már nem akar tőled semmit?
2021. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy te mit akarsz, ő döntött, és mint leírtad nincs szándékában meggondolni magát.
2021. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nálam jobbat érdemelsz= más fickókkal is akar ismerkedni. A szenvedésen kívül semmit nem tudsz csinálni.
2021. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért lett lepontozva az 5-ös, egyetértek vele.

Én is és sok barátom gyakran találkoztunk már ezzel.

Nem feltétlen már most van valaki, hanem csak nyitott akar lenni másra ha jönne valaki.


Jó lenne ha meg tudnád vele beszélni, hogy mióta van benne ez, hogy felfogd a változás menetét. Ha azt kérdezed, miért nem szeret már, azt nem biztos, hogy meg tudná válaszolni.

2021. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem fogod fel hogy NEM SZERET? Hagyd békén.
2021. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!