Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pszichológushoz kéne szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológushoz kéne szerintetek fordulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, elnézést.


26 éves nő vagyok. Két évvel ezelőttig fél évig jártam egy sráccal. Nagyon szerelmes volt belém, többször mondta, hogy részéről ez szerelem volt első látásra. Én is nagyon szerettem őt. Ennek ellenére egyszer megcsaltam őt (tudom, nagy hiba volt, kérlek ne bántsatok emiatt, azóta is bűnhődöm érte), amit utána önként bevallottam neki. A családjával is megismerkedtem, nagyon megkedveltem őket, és nekik sem volt gondjuk velem.


A barátom a vallomásom után azonnal szakított velem, könyörögtem, hogy adjon még egy esélyt, de nem hatott. Jogos, nem hibáztatom őt emiatt.


Letiltott mindenhonnan, a családja szintén, így nem volt infóm róla. Most februárban összefutottam az öccsével egy bevásárlóközpontban. Köszöntem neki, és megkérdeztem, a bátyja hogy van. Úgy éreztem, elájulok, amikor mondta, hogy a bátyja egy héttel az összefutzásunk előtt meghalt. Szerettem volna elmenni a temetésre, de az öccse nem mondta meg, mikor és melyik temetőben lesz, így azóta sem tudtam elmenni a sírhoz, pedig nagyon szeretnék.


Nagyon hiányzik nekem azóta is, nem is tudtam senki mással újrakezdeni. És már esélyem sincs arra, hogy többé viszontlátom, nagyon fáj, hogy örökre elment, és csak gondolatban tudok tőle elbúcsúzni.


2021. jún. 25. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hüh..ez elég szomorú. Sajnálom.

Mindenképp keress fel pszichológust,mert itt lehet sokan fognak bántani. Ha úgy érzed nyom,beszélni akarsz róla, akkor menj

2021. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Ha akarsz és jól esik kérhetsz segítséget, de pár bogyón kívül ami átmenetileg tompítja az érzéseid nem sok mindent fog segíteni szerintem.

Neked kell válaszokat találnod, ha azt akarod hogy jobb legyen.


Az elmondásod alapján a kapcsolat óta eltelt 2 év. A halál hír óta pedig eltelt 4 hónap.

Túl kellett volna már ezen lépned. Félévig voltatok együtt. Nehogy már a szakítás utáni időszakra 4szer több idő kelljen, mint a kapcsolat teljes ideje. Valami nincs rendben veled. Megcsaltad megcsaltad.... nagy ügy. Volt már ilyen a történelemben és nem ebbe halt bele.

2021. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fu, b@ssza meg, ez tenyleg kemeny. Igen, szerintem keress fel egy pszichologust.

Elkepzeltem, hogy mit ereznek, ha az en legutobbi exemrol derult volna ez ki es hat te josagos.. Szerintem meg is orulnek. Nagyln sajnallak kerdezo.

2021. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Probáld meg felvenni az édesanyjával a kapcsolatott... hàtha tutsz vele kicsit beszelgetni
2021. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Liftezett a gyomrom, ahogy elolvastam, Istenem. Sok-sok kitartást kedves :(

Fordulj pszichológushoz, szerintem ha nem így teszed, idővel nagyon csúnyán felgyulemlik majd benned mindenféle rossz érzés. Nem kell gyógyszer, beszélgetős terápia is teljesen jó, sőt, az segít csak igazan erzelmekben. Át kell magad harcolnod a pszichológus segítségével ezeken a rettenetes erzeseken amik benned kavarognak. Muszáj lesz hogy kibeszeld magadbol és ezzel valahogy leemelni a követ a szivedrol.

2021. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj, segíteni fog. Gyogyszert meg a pszichologus nem ír, nyugi.
2021. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Huh, na ezt kéne kapnia mindenkinek, aki megcsalja a párját S akkor talán egy életre megtanulná az emberiség, hogy a gerinc fontos. De mindemellett nyílván nem érdemelsz örök szenvedést, úgyhogy kívánom, hogy idővel rendbe jöjjenek a dolgaid. Ahogy írtad bűnhődsz. Bűnhődjön is a bűnös. Idővel viszont majd letelik a büntetéss és te is megkapod az új lehetőséget. Így kellene működnie a világnak. Ha gondolod egyébként talán tudok segíteni, ha szeretnéd írj nyugodtan (nincs hátsó szándék)
2021. jún. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok a megcsaláshoz, te Nő
2021. jún. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pszichológus.
2021. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp pszichológus! A gyászfeldolgozás “normális” esetben is nagyon nehéz, viszont nálad ott van még a bűntudat is a megcsalás miatt, gondolom akkor is szörnyen érezném magadat, ha nem halt volna meg, de ez így tényleg elviselhetetlen lehet most neked. Kérj segítséget! A pszichológus nem fog elítélni ez a dolga, hogy nehéz helyzetben lévő embereknek segítsen. Ne félj neki elmondani őszintén a dolgokat. Kitartást addig is és vigyázz magadra!
2021. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!