Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, mert szerinte okosabb vagyok, mint ő. Szerintem ez az indok egyszerűen nevetséges! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Több hónapja jártunk. Számomra ő tökéletes volt úgy, ahogy volt. Igen, engem elég sok minden érdekelt és nem az átlag témák, hanem filozófia, vallásbölcselet, teológia stb. Ezekhez nem tudott (vagy inkább nem is akart) hozzászólni. Ha csak érintettem a témát - a munkámból kifolyólag - hülyén viselkedett, mintha megsértettem volna, vagy nem is érdekelné. Volt, hogy elviccelte inkább a beszélgetést szóval egy idő után hanyagoltam a témát. Mindig felnéztem rá a gyakorlatiassága miatt, ami belőlem hiányzik. Igyekeztem értékelni a munkáját - mérnök volt - tényleg büszke voltam. Múlt héten olyan társaságban voltunk, ahol a barátaim közül is többen eljöttek, hasonló érdeklődéssel. Nagyon jó beszélgetés alakult ki, mire a barátom ahelyett, hogy feldobott volna valami más témát, jól berúgott, hisztizett és faképnél hagyott. Másnap írt egy üzenetet hogy nem vagyunk egymáshoz valóak és vége. Azóta nem beszél velem. 43 éves férfi! Mint valami óvodás. Fogalmam sincs mit csináljak, én szerelmes vagyok belé, és nem érdekel, hogy őt más dolgok érdeklik, mint engem.
2021. jún. 28. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezen nincs mit megbeszelni. Valoszinuleg atgondolta, hogy mi a fenet keres egy csapat vallaskarosult kozott, es mire szamithat a jovoben es nem tetszett neki. Na o akkor es ott dontott, hogy o ilyen eletet nem akar. Mernok vagyok en is, a vallast is csak megturom, az ezoteriatol meg teljesen kivagyok. Neked ez termeszetes eletkozeg, de szamomra, vagy szamara nem az. Kettotok kozul o ismerte fel, hogy ennek nem lesz jovoje. Az mas kerdes, hogy igy zarta le, az mar emberi minoseg kerdese. Fogadd el, hogy ennek vege. Nem hibaztal vagy ilyesmi, egyszeruen nem passzoltatok.
2021. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ott kezdődik, hogy értelmes ember nem használ olyan jelzőket a másikra, hogy "vallaskarosult" csak azért, hogy ezzel felsőbbrendűnek tűnjön.
2021. jún. 28. 16:26
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ott a tapintatos ember kezdődik..
2021. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!