Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki léptem egy 10 éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki léptem egy 10 éves kapcsolatból (ő megadott nekem mindent )és nekem lett egy párom aki nem tudom h meg érdemel-e viszont most a volt párom le feküdt most valakivel és nem tudom el viselni ennek mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Mivel még mindig őt szereted. Kérdés, mi az istennek szakítottál.


Egyébként a helyesírásoddal törődj.

2021. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a ketagória...


Amúgy az az oka, hogy ott volt neked a jó ("ő megadott nekem mindent"), te meg otthagytad (csak tet tudod miért), most hiányzik a kényelem, ő viszont nem az a típus, aki örökké vár rád, ezért továbblépett vagy legalábbis megpróbál továbblépni. Neked viszont ez rosszul esik, mert szerinted csak neked van jogod továbblépni, az exe(i)dnek örökké utánad kell futniuk. Legalábbis én nem tudok mást elképzelni.


Elbaltáztad, miért szakítottál az exeddel, ha mindent megadott neked?

2021. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert voltak problémáink viszont nem tudom el dönteni most mi lenne a helyes mert a mostani páromat (hiába nem ad meg nekem semmit) nem tudom h el mondjam el neki
2021. júl. 5. 09:48
 4/20 anonim válasza:
96%
A "minden" es a "semmi" gondolom a pénz lehet. Most pedig azon ragodsz, hogy megerte e ezt eldobni....
2021. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh, hogy lehet ilyen kommunikációs képességgel párkapcsolatban lenni? Ne haragudj, de nem csoda, hogy nem működik a dolog, amikor azt se tudod mit akarsz, kifejezni magad meg végképp nem megy.


A volt pároddal való kapcsolatot meg kéne gyászolni, nem belemenekülni egy szar másikba. Mivel szakítottál vele, minden joga meg van más nőkkel kavarni, és ha ilyen rendes volt veled és szeretted, akkor a legjobb, ha békén hagyod. A problémák ugyanúgy előjönnek majd, ha újra összejöttök és csak nehezebb lesz az egész. Idealizálod az exed, de gondolj bele, hogy okkal szakítottál. Most legyél kicsit egyedül és foglalkozz magaddal.

2021. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Oka csak annyi, hogy nő vagy, és szereted a drámát.
2021. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párod nem ad meg neked semmit. Miért hagytad el az előzőt, aki mindent megadott, te mégis otthagytad.

Ez a büntetésed, vezekelj a hülyeségedért!

2021. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak el a mostani párodnak, legalább ő is tisztában lesz az értelmi képességeiddel.
2021. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem. Szakítottál a barátoddal akivel 10 éve együtt vagy és megadott mindent mert voltak problémáitok, és egy olyannal jöttél össze aki az ellentetje és most nem tudod mit csinálj? Vagy lehet rosszul értem. De hogyha így van akkor mi az értelme a kérdésnek?
2021. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt hámozom ki ebből, hogy a biztos kapcsolatod eldobtad a bizonytalan kimenetelű kapcsolatért, ahol nagyot koppantál, mert még se kellesz az új hapsinak többre, csak szexre. Ezért inkább vissza táncikálnál a biztos kapcsolatba . Edd meg amit főztél. Sosem szabad senkiért eldobni egy biztos kapcsolatot
2021. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!