Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a narcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a narcisztikus párom. Vajon lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 15:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Most már van rá esélyed.

Jó lépés volt, gratulálok!

2021. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Persze mindig en voltam a rossz, az idegbeteg, a nem normális.


Arra nem gondolt, hogy ő provokalta ki folyamatosan a dolgokat és tett engem ilyenné.

2021. júl. 16. 17:22
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. És sok boldogságot a új boldog életedhez.
2021. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy lehetek boldog
2021. júl. 16. 18:13
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz boldog, DE két dologra figyelj oda:


1. Erősítsd meg magad, hogy legközelebb már ne ilyennel állj össze. Amíg alacsonyan van az önbizalmad, kodependens vagy, addig sajnos a nárcisztikus emberekhez fogsz tudat alatt is vonzódni, és ők is rád fognak találni.


2. Fűt, fát, bármit ígérhet az ex, ne kezdj vele újra.

2021. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy bajok nálad is vannak rendesen. Egész napot képes voltál rá várni... ahelyett, hogy lefoglalnád magad meg azon sírsz, hogy nem láthatod. Vannak emberek, akiknek van más elfoglaltságuk is, hobbijuk a kapcsolaton kívül. Szex megvonása meg inkább tűnik annak, hogy annyit ment a hiszti azon, hogy nem vele foglalkozol, hogy már kedve sem volt hozzá, nem indítottad be. Mindkét oldalról teljesen toxicnak hangzik a dolog. Az meg végképp toxic dologra utal nálad, hogy a kapcsolat az egyetlen, amiben boldogságot látsz.
2021. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Persze, most lehetsz csak. De vissza ne menj hozzá! Mert akkor viszont esélyed sincs.
2021. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Dehogynem inditottam be folyamatosan beindult tolem egy másodperc alatt!

Nem volt ideje szexelni hisz a munka volt az első. Azt elvarta h kenyeztessem

2021. júl. 17. 04:30
 19/44 A kérdező kommentje:
Bajok nala vannak nem nálam. Normalis ember közli vagy felhiv h ne haragudj ma nem tudunk találkozni. Lett volna ra egy perce de erre se volt képes. Mert azt elvezte hogy szenvedek miatta.
2021. júl. 17. 04:31
 20/44 A kérdező kommentje:

Ez egy ilyen időszak h o nem tud adni.. De ha én neki kedveskedni akarok akkor ide ugrik.

Megigerte rengetegszer, hogy szeretkezik velem, imadott velem lenni. Erre pl megkaptam, hogy ha most nem intezel el akkor nem jövök vissza legközelebb mert neki az milyen fajdalmas... Megigeri, hogy aznap vagy masnap mindenképp szeretkezik velem természetesen aznap nem jott vissza hiaba kertem, másnap szinten nem annyi se volt benne, hogy irjon vagy hivjon. Harmadnap annyit ram irt, nem is dolgoztam ma! Ne hivogassal mar!!!

Legkozelebb amikor beszéltünk azt mondja az a baj mindig felizgulok rád, ha találkozunk. Es hogy en el kezdenem kerdezgetni mikor szeretkezunk neki nincs szüksége a veszekedesre. Magyarul mit szamitanak az en vagyaim,azok utan hogy megigerte a dolgot es alap lenne, hogy esetleg betartotta volna vagy bocsánatot kert volna miatta..... ide jön, de nem lesz semmi szeretkezés én viszont intézzem el,mert azonnal felizgul ram.

2021. júl. 17. 05:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!