Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a narcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a narcisztikus párom. Vajon lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 15:31
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Ez nem a betegsege miatt van tenyleg egy önző féreg.
2021. júl. 18. 07:54
 32/44 A kérdező kommentje:

Nagy konyorgesek altal csinalta nekem kb 10 masodpercig és ennyi, hozzateszem minden alkalommal friss voltam, apolt, csinos stb.


Igen amikor kértem, hozzateszem felenken megkerdeztem, hogy csinalja e nekem.

- Most nem.

Miért?

-Ne rontsd el!

-Mit rontanek el?

-Jo akkor inkabb menjünk!

2021. júl. 18. 08:15
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Ettől csak boldogabb lehetsz, de csak akkor, ha ezt a férget messzire elkerülöd és legközelebb egy teljesen más típusú férfit választassz.

N

2021. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Sokszor csenddel vert ezek utan mert én mertem kérni. Ilyenkor kikoteseket kellett tennem, hogy megigerem nem fogom kerni, hogy kényeztess ott lent.

Megigerem, hogy....


Na akkor ujra szoba allt velem, ujra szeretkezett velem nagy nehezsegek által. A vegen azert hozzatette, hogy csak akkor szeretkezik velem ha a finish a számba megy..


Tehát en semmit ne kerjek ő mindent!!!

Nem számított hogy en rosszul vagyok attól a dologtol ha a számba megy...


Ekkor megkerdeztem, hogy csak ekkor talalkozik velem ha a vége oda megy?


Valasza: miert nekem ez gond?

Mondom neked gond, hogy picit kényeztess ott lent?


Erre a válasz : látod??? Mit mondtam neked az alázatról!! Már egyből alkudozol!!!

2021. júl. 18. 08:24
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ez a viselkedési forma szerinted jó? Ha egy kapcsolatban az egyik csak ad és ad, a másik csak elvesz és még ő beszél alázatról, ott nagyon nagy bajok vannak.

Nem kell ezen gondolkodni, letiltod, nem is kell neki semmit sem írni, úgy sem fogja érteni és jó messzire elkerülsz minden olyan férfit aki ennyire önző. Hidd el vannak nagyon kedves, önzetlen férfiak, ezt nőként írom.

2021. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Nem nem jó. Euert is hagytam el mert elegem van az allando hazug igergeteseibol es ahogy velem bant.
2021. júl. 18. 08:44
 37/44 A kérdező kommentje:

Felelsleges tiltani.


En nagyon durvan elkuldtem melegebb eghajlatra. Megkertem takarodjon az eletembol es budos eletbe tobbe ne keressen.


Esze agaba nem lenne keresni.


Hisz en egy idegbeteg nő vagyok.... Túl szélsőséges vagyok.... Nem vagyok eleg türelmes, alázatos.

2021. júl. 18. 08:47
 38/44 A kérdező kommentje:

Mást sem csinaltam 2.5 evig, mint türelmes voltam, adtam, adtam, készséges voltam, aranyos, normális.


Turelmes voltam amikor osszevissza igergetett es nem tartott be soha semmit.

Vagy amikor itt vartam rá feloltozve hiaba.


Persze en vagyok en voltam a rossz mindig!



Más nő az első alkalommal ott hagyta volna őt.

2021. júl. 18. 08:49
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad. A tíltás azért kell, mert ezek annyira pofátlanok, hogy akár hónapok/évek múlva is megjelennek, mintha mi sem történt volna.
2021. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most kezdek depis lenni és pocsékul erezni magam. 😞😢
2021. júl. 18. 12:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!