Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a narcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a narcisztikus párom. Vajon lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 15:31
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Mar amikor megismerkedtünk is a beetetes idoszak után megkaptam, hogy ha majd alazatosabb leszek tobbet lathatom.


Ha majd szépen beszélek hozza, keszsegesebb leszek akkor majd ő is kényeztet engem.


Ha majd nem lesznek kéreseim, "vagyaim" majd láthatom.

2021. júl. 17. 05:55
 22/44 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 - ez a véleményem erről a féregről.
2021. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) igen pár hónap és sokkal sokkal boldogabb leszel ;) tapasztalat
2021. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Az én kapcsolatomban is hasonlóan működtek a dolgok. Nem törődött velem, és nem értette,miért hisztizek - szte hisztis voltam és sertodekeny - ha szerettem volna a problémákról beszélni. Csenddel vért többször. Egyik nap normális volt,másik nap néztem,ki ez az ember. De ez egy nap alatt is valtakozott. Beszéltem vele délután, egy teljesen normális ember volt, estére meg egy érzéketlen idióta. Nem tudtam összerakni,mi van. A szex pedig: mindig nekem kellett gyorsan lerendezni, kapcsolatunk alatt egyszer sem volt vele orgazmusom...:(
2021. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
24- es vagyok még mindig. Szexre visszatérve: neked azt mondta az ex,ha majd alázatosabb leszel, többet láthatod. Nekem a szexre mondott hasonlót: kérdeztem,mikor lesz végre nekem is jó, mikor fog törődni velem. A válasza az volt: majd ha többet találkozunk...
2021. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 24: jobb pillanataiban megértett egy villanás erejéig. Ekkor azt mondta: szegenykem,sajnálom, ígérem,idővel jobb leszek. Én hülye,meg örültem,mint majom a farkasnak,hogy végre kaptam egy kicsike kis szeretemmorzsacskat.:)
2021. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
* majom a farkanak
2021. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Nekem se volt orgazmusom a 2.5 ev alatt egyszer sem.

A szex 35-40 masodperces volt.

Ő azt várta h en ezalatt elvezzek el.


Az oralis dolgot sose csinalta nekem. Pontosabban kb 5 szor nagy konyorgesek által. Mert ő azt nem akarja. Ne rontsam el, mindig ezt mondta amikor vágytam ra.. .. De az alap volt h en intezzem el gyorsan.

2021. júl. 18. 04:10
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

28:Te ezt ennyi ideig hogy élted meg???

Én kértem,hogy adjon ő is, erre azt mondta, ezek szerint ő ilyen. Akkor csak azt hittem,egy sima önző féreg,nem tudtam,H ez a betegsége velejárója. Viszont ez nem mentség, rohadékok, mocskos alakok ezek.

2021. júl. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
28: ne rontsd el????? Mit??? Hogy te is szerettél volna kapni???? Mikor jöttél rá,hogy súlyos gondok vannak vele?
2021. júl. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!