Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha veszekedés után x ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszekedés után x ideig nem keres, akkor már mennyi idő eltelte óta számít szakításnak?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyen

2021. aug. 2. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na jelentkezett? Nekem volt, hogy 3 hónapig volt csend, letiltott mindenhonnan, utána egy hetes balhé volt mert közös helyen nyaraltunk és aztán feljött Budapestre, onnan írogatott, hogy menjek el vele koncertre, nekem is fel kellett jönnöm lakást mutatni (elkezdtük eladni a házunkat) és együtt mentünk vissza nyaralni másnap teljes békességben.
2021. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Végül kibékültünk. Én már mindent el fogok követni hogy mégegy ilyen ne legyen
2021. aug. 5. 13:20
 13/13 anonim válasza:
Hát újra lett és most úgy néz ki hogy végleg vége. Én vagyok az csak másik profilról......
2021. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!